منو سایت

بازی لغو شده Scarface 2 در اینترنت نمایش داده شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی لغو شده Scarface 2 در اینترنت نمایش داده شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، تصاویر بازی کنسل شده Scarface 2 ساخته شده توسط رادیکال استودیو (سازنده سری بازی های Prototype) به صورت ویدئویی در یوتیوب منتشر شده است.

کانال یوتیوب Mafia Game Videos عکس های ارائه شده توسط کارمندان سابق استودیو رادیکال را منتشر می کند. به این ترتیب می توانید بخش هایی از لاس وگاس و همچنین صحرای نوادا را ببینید. جالب اینجاست که سال هاست تصاویری از بازی لغو شده Scarface 2 در صفحات هنرمندان مختلف سایت Art Station قرار گرفته است. اما حالا به لطف ویدیوی جدید کانال ویدیوهای بازی مافیا توجه مخاطبان را به خود جلب کرده است. تصاویر یک بازی لغو شده Scarface 2 که از فضای داخلی گرفته شده است نیز مکان هایی مانند پارکینگ را نشان می دهد.

قبل از Scarface 2، استودیوی رادیکال اثری بر اساس فیلم Scarface تولید کرد. این محصول با نام Scarface: The World Is Yours در سال های 2006 و 2007 بر روی پلتفرم های PC، PlayStation 2، Xbox و Wii منتشر شد. این بازی قرار بود در اختیار کاربران ایکس باکس 360 قرار گیرد، اما هرگز این اتفاق نیفتاد. Scarface: The World Is Yours، که به عنوان دنباله Scarface شناخته می شود، تونی مونتانا را در حالی به تصویر می کشد که به دنبال انتقام از شریک تجاری سابق و دشمن فعلی خود، الخاندرو سوسا است.

اگرچه تعدادی از بازیگران اصلی فیلم Scarface صداپیشگی شخصیت های خود را انجام داده اند، اما آل پاچینو از صداپیشگی تونی مونتانا خودداری کرده است. با این حال، آل پاچینو اجازه داد از چهره‌اش در فیلم Scarface: The World Is Yours استفاده شود. بازیگری که در این نمایش به عنوان صداپیشه تونی مونتانا حضور داشت ظاهرا توسط آل پاچینو انتخاب شده بود.

بازی Scarface Scarface

آل پاچینو در فیلم Scarface ظاهر نشد

Scarface نقدهای مثبتی دریافت کرد و نسخه پلی استیشن 2 امتیاز 75 را در وب سایت متاکریتیک کسب کرد. رادیکال استودیو به خاطر ساخت تعدادی بازی دارای مجوز در دوران پلی استیشن 2 شناخته شده است. Vivendi Universal Entertainment این استودیو را در سال 2005 خریداری کرد. استودیو رادیکال در نهایت با Activision ادغام شد.

Prototype 2 که در سال 2012 منتشر شد، آخرین محصول اضافه شده به رادیکال استودیو است. در سال 2014، این استودیو با Bungie Studios در Destiny همکاری کرد.

نظر شما در مورد تصاویر لغو شده بازی Scarface 2 چیست؟ به نظر شما در صورت انتشار بازی، مخاطب از آن استقبال خواهد کرد؟ آیا Scarface 2 می تواند با سریال هایی مانند GTA رقابت کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle