منو سایت

بازی فیفا 23 در ایران فیلتر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی فیفا 23 در ایران فیلتر شد

روند فیلترینگ بازی های اخیر با عناوین جدید و طبق گزارش های اخیر دسترسی به سرورهای آنلاین ادامه دارد بازی فیفا 23 قطع شده است بسیاری از بازیکنان پس از خرید بازی و تلاش برای تجربه بهترین حالت تیمی و آنلاین با خطاهای مختلفی مواجه شده اند. فیلتر بازی FIFA 23 در حالی آماده است که چند روز گذشته بازی های مختلف رایانه شخصی و موبایلی در دسترس نبوده و امکان استفاده آنلاین وجود ندارد.

به گزارش پارسی گیم، امکان استفاده از قسمت های آفلاین بازی FIFA 23 وجود دارد و می توانید وارد بازی شوید و از حالت حرفه ای استفاده کنید. فقط سرورهای آنلاین فیلتر هستند و هیچ پخش کننده آنلاینی پیدا نمی شود. افرادی که FIFA 22 را بازی کرده اند می دانند که در عرض چند ثانیه یک بازیکن آنلاین برای آنها پیدا می شود و پیدا کردن یک بازی یا خواستگاری فوری است. به خصوص که بازی فیفا در ایران پینگ قابل قبولی دارد و بازیکنان می توانند بدون هیچ مشکلی از ultimate team استفاده کنند.

تعدادی از بازیکنان می گویند که فیلتر فیفا 23 کامل نیست و مثلاً یک حریف آنلاین پیدا می کنند اما بعد از تلاش برای ورود به بازی با خطای عجیبی مواجه می شوند. یعنی دسترسی به سرور امکان پذیر نیست. به نظر می رسد برخی از سرویس های ویژه EA برای یافتن کاربران و دسترسی به محتوای چند نفره فیلتر شده اند. این موضوع در مورد بازی های یوبی سافت نیز صدق می کند. برای مثال زمانی که سعی می کنید از محتوای آنلاین بازی Assassin’s Creed استفاده کنید، با این خطا مواجه می شوید که اتصال اینترنت قطع شده است.

فیلتر بازی FIFA 23

فیلتر بازی FIFA 23

FIFA 23 نیز به لیست طولانی بازی های فیلتر شده در چند روز گذشته پیوست. امربه معروف و دبیر ستاد ناهی منکار چهار محال و بختیاری اخیرا گفته است که بازی های رایانه ای مهیج باعث جذب جوانان در خیابان ها شده و جوانان حرکات اکشن این بازی ها را اجرا کرده اند. به نظر می رسد رویکرد دولت به بازی مبتنی بر چنین نگاهی است و انتظار داریم بازی های بیشتری فیلتر شوند. در روزهای اخیر Dota 2 و Counter Strike فیلتر شده اند و دسترسی به Steam نیز بسیار سخت شده است.

اگر نگاه دقیق تری به بازی های فیلتر شده در روزهای گذشته بیندازیم، می بینیم که اکثر آن ها قابلیت چت و چت صوتی دارند و به نظر می رسد هر بازی آنلاینی که قابلیت چت داشته باشد، مسدود خواهد شد. به همین دلیل کلش اف کلنز از دسترس ایرانیان خارج بود. فیلتر فیفا 23 موج جدیدی از ناامیدی و نارضایتی را در بین گیمرهای ایرانی به راه انداخته است و آینده این بازی در ایران به دلیل وضعیت اینترنت در هاله ای از نامشخص قرار گرفته است. اگر به سرورهای آنلاین فیفا 23 دسترسی دارید، در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید.