منو سایت

بازی سنجاب تفنگی از سری Yakuza الهام گرفته شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی سنجاب تفنگی از سری Yakuza الهام گرفته شده است

چند روز گذشته یک بازی مسخره به نام یک سنجاب با تفنگ یا سنجاب با تفنگ یا سنجاب مسلح مورد توجه بازیکنان و رسانه ها قرار گرفت. این بازی با فضایی شبیه به Goat Simulator و روندی سرگرم کننده سر و صدای زیادی ایجاد کرد و حالا سازنده بازی می گوید این محصول از سری Yakuza و همچنین بازی Shadow of the Colossus الهام گرفته شده است.

بازی Gun Squirrel دقیقا همان چیزی است که عنوان می گوید. سنجابی را با تفنگ ساچمه ای می بینید که در شهر قدم می زند. دانیل دی انترتینمنت، سازنده بازی در مصاحبه ای با رسانه IGN در مورد دلایل خود برای ساخت این بازی صحبت کرد. او می گوید که از بازی های پریمیوم مانند Yakuza الهام گرفته است تا سنجاب بتواند با دشمنان و محیط به شیوه ای مناسب تعامل داشته باشد. معلوم نیست منظور او از الهام گرفتن از بازی ای که هیچ ارتباطی با عناوین درجه یک ندارد چیست.

سازنده بازی Squirrel with a Gun می گوید: من آن صحنه های اکشن یاکوزا را دوست دارم و به همین دلیل آنها را در بازی قرار دادم. من همچنین Shadow of the Colossus را دوست دارم و دوست دارم از روی دشمنان بالا بروم.” منظور او از صحنه های اکشن یاکوزا آن لحظات فیلم است که کیریو به سر و صورت حریف مشت می زند و آن لحظه در نمای بسته نشان داده می شود و گیمر هیجان زده می شود. در بازی Squirrel with Gun متفاوت استفاده شده است.

بازی سنجاب با تفنگ

بازی سنجاب با تفنگ

قابلیت بالا رفتن از اشیا و افراد در بازی نیز از Shadow of the Colossus الهام گرفته شده است. این ویژگی هنوز در دسترس نیست. اما زمان انتشار به بازی اضافه خواهد شد. بازیکنان می توانند از روی سر و صورت افراد بالا رفته و آنها را با اسلحه به مرگ تهدید کنند. استفاده از حرکات مبارزه ای یاکوزا و بازی های اکشن نیز بخشی از این محصول عجیب خواهد بود. سازنده امیدوار است افراد زیادی را به بازی جذب کند و سود خوبی از آن به دست آورد.

بازی Squirrel with a gun در شبکه های اجتماعی سروصدا کرد و به شدت داغ شد. توسعه بازی هنوز در مراحل اولیه است و سازنده در حال کار بر روی داستانی برای بازی است. این بدان معناست که Squirrel یک داستان هیجان انگیز را تجربه خواهد کرد. هدف اصلی آن این است که سنجاب خود را به یک آزمایشگاه فوق سری ببرید و اقلام را در آنجا بدزدید. توسعه دهنده می خواهد حیوانات بیشتری را اضافه کند و حتی لباس های زیبا برای آنها بسازد.

در مورد سلاح های بازی Squirrel with a Gun، کلت کمری، تفنگ و حتی RPG باید نام برد. صفحه بازی در استیم ایجاد شده است و گزینه ای برای انتشار بازی برای سوییچ و پلی استیشن وجود دارد.

منبع: IGN