منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازی جدید Tencent AAA Open-World شامل شخصیت هایی از Wuxia World جین یونگ است

بازی جدید Tencent AAA Open-World شامل شخصیت هایی از Wuxia World جین یونگ است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی جدید Tencent AAA Open-World شامل شخصیت هایی از Wuxia World جین یونگ است

بازی جدید Tencent AAA Open-World شامل شخصیت هایی از Wuxia World جین یونگ است

اولین بازی جهان باز AAA Code: To Jin Yong توسط Lightspeed Studio، متعلق به Tencent، بر اساس آنچه عنوان نشان می دهد: شخصیت های Wuxia Jin Yong ساخته خواهد شد. رمان‌های جین یونگ Wuxia بسیار معروف هستند و عناوین زیادی در طول سال‌ها در برنامه‌های تلویزیونی، کمیک و رسانه‌های دیگر اقتباس شده‌اند.

Lightspeed یک تریلر منتشر کرده است که نشان می دهد بازی به طور بالقوه در Unreal Engine 5 چگونه خواهد بود – اما مشخص نیست که آیا بازی واقعی بازی را نشان می دهد یا خیر. ما می توانیم شخصیتی را ببینیم که به احتمال زیاد یانگ گوئو، شخصیت اصلی فیلم بازگشت قهرمانان کندور است. کندور قبل از ورودش حمله می کند و شخصیت فاقد دست است – دو مورد از ویژگی های کلیدی یانگ گو. در مورد حریفش هم مشخص نیست کیست. او شبیه هیچ یک از دشمنان متعارف یانگ گو نیست، بنابراین احتمالاً از یک رمان جین یونگ دیگر یا یک شخصیت کاملاً جدید است.

این نسخه از یانگ گوئو همان چیزی است که در پایان رمان بازگشت شخصیت‌های کندور به نظر می‌رسید – به گواه دست گمشده او و استفاده از شمشیر غول‌پیکر. دست یانگ گو در نیمه دوم کتاب زمانی قطع شد که گوئو فو، دختر گوئو جینگ، به طور تصادفی دست او را در یک مشاجره قطع کرد. گو جینگ دوست پدرش است که مدتی یانگ گوو را بزرگ کرد و داستان گو جینگ در یک ماقبل تاریخ مستقیم به نام افسانه قهرمانان کندور بررسی می شود.

و اگر Yang Guo در Code: To Jin Yong باشد، به احتمال زیاد شاهد حضور عشق یانگ گوئو، Little Dragon Maiden نیز در بازی خواهیم بود – همچنین یک شخصیت فرهنگی نمادین. او با پارچه همراه با شمشیر مبارزه می کند، بنابراین جالب است که ببینیم استودیو Lightspeed چگونه این را در مکانیک بازی گنجانده است.

در حالی که The Return of The Condor Heroes بیشتر در مورد نبرد، تکنیک های هنرهای رزمی و انتقام است – این اساساً یک داستان عاشقانه بین یانگ گو و لیتل اژدها میدن است. تنها بر اساس این تریلر، هنوز نمی دانیم که این موضوع تا چه اندازه روی بازی تأثیر می گذارد.

Lightspeed روی PUBG Mobile و Apex Legends Mobile کار کرده است. اوایل این ماه، Lightspeed همچنین اعلام کرد که قصد دارد یک “جهان Lightspeed” ایجاد کند – آدرس های IP خود را به فرمت های چند رسانه ای گسترش دهد.

به نظر می رسد یک روند (اگر دو بازی به عنوان یک روند در نظر گرفته شوند) برای بازی های عالی AAA از استودیوهای چینی که بر اساس اسطوره ها و داستان های شناخته شده باشد. Black Myth: Wukong، بازی که بسیار مورد توجه قرار گرفت، بر اساس داستان پادشاه میمون – که در محیط ها و دیدگاه های مختلف نیز روایت و بازگو می شود، ساخته شده است.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.