منو سایت

بازی جدید South Park توسط THQ Nordic ارائه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی جدید South Park توسط THQ Nordic ارائه شد

THQ Nrodic، یکی از بزرگترین ناشران بازی های ویدیویی، در جریان یک رویداد زنده از جدیدترین بازی های خود رونمایی کرد. شاهد راه اندازی Reboot Alone in the Dark بودیم و همچنین بازی جدید باب اسفنجی بخشی از این مراسم بود. اما در نهایت یک سورپرایز بزرگ در انتظار دوستداران انیمیشن پارک جنوبی بود. بازی جدید South Park در دست ساخت است.

پارک جنوبی بدون شک یکی از بهترین سریال های انیمیشنی که می توانید پیدا کنید. این مجموعه انیمیشنی هر ساله گسترش می یابد و جنبه های جدیدی از جامعه آمریکا را نقد می کند. با امضای قراردادی جدید، سازندگان این انیمیشن فرصت ساخت فیلم ها و فصل های جدید را پیدا کردند و در عین حال قصد ساخت بازی South Park را داشتند. البته این بازی توسط استودیوی Question Games ساخته شده و هیچ ارتباطی با اثر جدید THQ ندارد; اما ممکن است قرارداد انتشار بازی هم همین باشد. اما تا زمان دریافت اطلاعات جدید، این دو بازی باید جدا از یکدیگر نگهداری شوند.

بدون شک انیمیشن South Park ارزش ساخت چندین بازی را دارد. در حال حاضر اطلاعات بسیار کمی در مورد این اثر جدید وجود دارد و ما نمی دانیم که چگونه پیشرفت خواهد کرد و داستان چگونه خواهد بود. تنها یک تیزر کوتاه با صدای رندی مارش منتشر شد و در نهایت تصویر زیر نمایش داده شد. شرکت THQ تنها قصد داشت تا هواداران را از توسعه بازی جدید مطلع کند و هدف آن ارائه یک معرفی کامل نبود. انتظار می رود در ماه های آینده یا سال آینده اطلاعات بیشتری منتشر شود.

بازی ساوت پارک

بازی ساوت پارک

تاکنون بازی های زیادی در سری South Park ساخته شده است. برای مثال South Park The Stick of Truth توانست نظر افراد بیشتری را در ژانر RPG نوبتی به خود جلب کند. البته هیچ یک از بازی های ساخته شده از این مجموعه نتوانستند موفقیت انیمیشن اصلی را تکرار کنند. بسیاری از طرفداران آرزوی یک بازی بهتر را داشتند و THQ ممکن است بتواند این آرزو را برآورده کند. از آنجایی که اطلاعات منتشر شده ای وجود ندارد، نمی توان در مورد ماهیت و کیفیت آن اظهار نظر کرد.

لازم به ذکر است که THQ قرار بود بازی South Park: The Stick of Truth را منتشر کند; اما بالاخره یوبی سافت این بازی را منتشر کرد. دلیلش هم ورشکستگی این شرکت بود و وضعیت خوبی نداشتند. اکنون که THQ در حال ساخت بازی جدیدی از سری South Park است، می تواند گذشته خود را جبران کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد پارک جنوبی با ما همراه باشید. نطر شما چی هست؟ آیا از این محصول جدید استقبال خواهید کرد؟

منبع: GameRant