منو سایت

بازی جدید Silent Hill در دست ساخت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی جدید Silent Hill در دست ساخت است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، یک افشاگر معروف به نام داسک گولم در صفحه توییتر خود عکس هایی از بازی جدید Silent Hill ساخته کونامی منتشر کرده است. مدت کوتاهی پس از انتشار این تصاویر، کونامی به دلایل نامعلومی به سرعت آنها را حذف کرد.

Dusk Golem یک افشاگر معروف است که آثار منتشر نشده مختلفی را قبل از معرفی رسمی منتشر کرد. به عنوان مثال، او در سال 2020 اعلام کرد که کپکام از RE Engine برای ساخت Monster Hunter Rise استفاده کرده است. این خبر یک ماه بعد در جریان رویداد Nintendo Direct رسما تایید شد. Dusk Golem همچنین گفت که Capcom قصد دارد هیولاهای پری دریایی را به Resident Evil Village اضافه کند. با وجود تجربه درخشان این مرد در افشای انواع اطلاعات، هنوز نمی توان به آنچه گفته شد اطمینان کامل داشت و ممکن است محقق نشود. اطلاعات منتشر شده توسط Dusk Golem و سایر اطلاعات مربوط به بازی هایی است که در حال ساخت هستند. بنابراین، همیشه امکان تغییر وجود دارد.

Dusk Golem اخیرا تصاویری را منتشر کرده است که به بازی جدید Silent Hill نسبت می دهد. به گزارش Dusk Golem، عکس های منتشر شده توسط یک منبع جدید به دست او رسیده و این فرد شواهد کافی برای تایید صحت تصاویر ارائه کرده است. این منبع همچنین جزئیات مختلفی در مورد بازی جدید Silent Hill ارائه کرده است که ظاهراً شامل حروفی مانند «آنیتا» و «مایا» و همچنین پیامک و پیامک است. مانند هر افشاگری دیگری، تصاویر ارسال شده توسط Dusk Golem از توییتر حذف شده است. او در وبسایت Reset Era اعلام کرد که این حرکت توسط کونامی انجام شده است.

بازی جدید Silent Hill Silent Hill

تصاویر Silent Hill اتاق های کثیف و شلوغ را نشان می دهد

در رابطه با پوشش رسانه ای کوتاکو از Dusk Golem، او نه تنها تصاویری را در اختیار رسانه ها قرار داد، بلکه اطلاعات بیشتری در مورد هشدار کونامی ارائه کرد. او گفت: «اطلاعات زیادی درباره کارهای کونامی منتشر کرده ام، اما این اولین بار است که این کار را انجام می دهند. فکر می‌کنم کونامی آن‌ها را حذف کرد زیرا عکس‌های من مردم را در مورد بازی جدید Silent Hill آگاه می‌کند و غافلگیری ناپدید می‌شود.» Dusk Golem جزئیات بیشتری در مورد سری جدید Silent Hill ارائه نکرد. چون معتقد است این کار خراب است و به ضرر سازندگان و بازیکنان تمام می شود.

سری Silent Hill یکی از معروف ترین سریال های ترسناک تاریخ بازی های ویدیویی است که اولین اثر آن در سال 1999 بر روی کنسول پلی استیشن منتشر شد. آخرین اثر این مجموعه در سال 2012 با عنوان Silent Hill: Downpour منتشر شد. مدتی بعد، هیدئو کوجیما که به خاطر ساخت مجموعه متال گیر شهرت داشت، به همراه گیلرمو دل تورو (کارگردان فیلم) و نورمن ریدز (بازیگر مردگان متحرک) اقداماتی را برای احیای سری Silent Hills در قالب Silent Hills انجام دادند. در سال 2014، کوجیما پروداکشنز نسخه دموی بازی Silent Hills را با نام PT منتشر کرد. با خروج هیدئو کوجیما از کونامی، روند ساخت Silent Hills متوقف شد و PT از فروشگاه پلی استیشن حذف شد. از آن زمان دیگر خبری از سریال سایلنت هیل نبود.

تصاویر منتشر شده توسط Dusk Golem در رابطه با بازی جدید Silent Hill وحشتناک است. تعدادی از عکس ها اتاق های پر از سطل و زباله را نشان می دهد. برخی از عکس ها راهرویی را نشان می دهند که دیوارهای آن با برچسب پوشانده شده و در انتهای آن مجسمه عجیبی قرار دارد. تصویر دیگری از بازی جدید سایلنت هیل، چهره شخصیتی را نشان می دهد که با ناپدید شدن پوستش اسنادی با عبارت «از خودم متنفرم» قابل مشاهده است. Dusk Golem گفت که این تصاویر “کمی قدیمی” هستند. او معتقد است که تصاویر بازی جدید سایلنت هیل مربوط به سال 2020 است و احتمالاً این اثر تغییر خواهد کرد.

عکس های سایلنت هیل یک شخصیت زن را نشان می دهد

معلوم نیست منظور او از “دوسک گولم” چیست. این احتمال وجود دارد که شخصی هویت کونامی را جعل کرده باشد. در ماه فوریه، شخصی وانمود کرد که نماینده نینتندو است و قصد داشت از قوانین DMCA YouTube استفاده کند. داسک گولم گفت که این هشدار را بررسی کرده و مطمئن است که مستقیماً توسط کونامی صادر شده است.

او گفت: «تنها هشداری که دریافت کردم پیامی در توییتر بود. اگر شخصی هویت نماینده کونامی را جعل کند، کارهای دیگری انجام می دهد. وقتی اخطار را دریافت کردم، همه چیز را بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم که درست است.»

نظر شما در مورد ساخت بازی جدید Silent Hill چیست؟ آیا برای ارائه رسمی این اثر لحظه شماری می کنید؟ فکر می کنید سایلنت هیل جدید چقدر در بازار موفق خواهد بود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Kotaku