منو سایت

بازی جدید Need for Speed ​​برای نسل هشتم عرضه نخواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی جدید Need for Speed ​​برای نسل هشتم عرضه نخواهد شد

گزارش هایی برای انتشار بازی Need for Speed جدید در نوامبر سال جاری؛ اما این بازی مسابقه ای برای هشت کنسول مانند پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر نخواهد شد. آخرین نسخه از سری بازی‌های Need for Speed ​​Heat با نام Need for Spead Heat در سال ۲۰۱۹ منتشر شد و الکترونیک آرتز در ماه‌های آینده خود را برای معرفی بازی جدید آماده می‌کند.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی و به نقل از جف گراب، بازی جدید Need for Speed ​​تنها برای کنسول های نسل فعلی از جمله پلی استیشن 5 و سری ایکس باکس منتشر خواهد شد و الکترونیک آرتز کنسول های قدیمی را کنار گذاشته است. گزارشگر رسانه VentureBeat در پادکست Grubbsnax اشاره می کند که نسخه جدید Need for Speed ​​با ظاهری مدرن و تغییرات بزرگ در این آخر هفته منتشر خواهد شد.

جف گراب گفت: Need for Speed ​​جدید هنوز برای امسال برنامه ریزی شده است و بازی ممکن است در ماه نوامبر در دسترس باشد. “اگر از طرفداران Need for Speed ​​هستید و کنسول نسل جدید خریداری کرده اید، یک خبر مهم برای شما دارم: این بازی فقط برای نسل جدید منتشر می شود و آنها به طور رسمی به نسل بعدی منتقل شده اند.”

بازی جدید Need for Speed ​​Need for Speed

زمان جدید برای انتشار Need for Speed

انتشار بازی جدید فقط برای نسل نهم از جمله پلی استیشن 5 و سری ایکس باکس منطقی است. EA سال گذشته انتشار Need for Speed ​​را یک سال به تعویق انداخت. دلیل تاخیر در انتشار بازی استفاده از استودیوی Criterion Games به عنوان استودیو پشتیبانی از بازی Battlefield 2042 بود و در نهایت Battlefield شروع بسیار بدی با نتایج کم و فروش غیرمنتظره داشت.

Laura Miele، مدیر کل استودیوی الکترونیک آرتز، اخیراً به خبرگزاری Polygon اعتراف کرده است که استودیوی Criterion همچنان در حال توسعه و ویرایش بازی جدید Need for Speed ​​است که در سال مالی 2023 برای پلتفرم های مختلف مانند رایانه شخصی و نسل هشتم منتشر خواهد شد. به نظر می رسد این استودیو در این مدت پلتفرم های قبلی را تغییر داده و به طور رسمی بازی را برای کنسول های جدید با گرافیک بهتر تولید کرده است.

آخرین نسخه از این سری رانندگی با نام Need for Speed ​​Heat امتیاز متوسطی دریافت کرد و غیرمنتظره بود. پس از انتشار این بازی، الکترونیک آرتز ساخت نسخه جدید استودیو Criterion Games را به عهده گرفت. جف گراب در مورد عرضه این بازی کامپیوتری صحبتی نکرده و معتقد است شهر اصلی بازی میامی آمریکا خواهد بود. البته او در این مورد مطمئن نیست و اطلاعات موثقی در دست نیست. گفتنی است چهار شماره قبلی این مجموعه توسط گوست گیمز ساخته شده و پروژه های دیگری نیز به این استودیو سپرده شده است.

منبع: VGC