منو سایت

بازی جدید Mafia با Unreal Engine 5 در دست ساخت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی جدید Mafia با Unreal Engine 5 در دست ساخت است

بازی جدید از مجموعه مافیا در حال ساخت است که باید مقدمه ای برای سه گانه مافیایی باشد. این بازی جدید توسط استودیو Hanger 13 ساخته شده و طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، تولید آن آغاز شده و احتمالا به زودی ارائه خواهد شد. بازی جدید توسط Unreal Engine 5 تولید شده است و استودیو از موتور Illusion استفاده می کند که برای ساخت بازی های Mafia 3 و Mafia Remaster استفاده می شود. داره از خودش فاصله میگیره

به گزارش پارسی گیم، خبر ساخت سریال مافیا در حالی منتشر می شود که هیدن بلکمن، مدیر استودیو Hanger 13، پس از هفت سال حضور در استودیو، استعفا داده و رسما 2K را ترک کرده است. ناشر در بیانیه‌ای به کارمندان نوشت که کهنه‌کار سابق LucasArts استودیو را ترک کرد تا علاقه‌اش را دنبال کند. با اعلام این خبر، گزارش موثقی از ساخت بازی جدید مافیا منتشر شد.

مدیر 2K Games از زحمات آقای بلکمن تشکر کرد و گفت که او در راه اندازی استودیوهای خارجی و همچنین پشتیبانی از توسعه دهندگان کمک کرده است و اعضای استودیو برای او بهترین ها را آرزو می کنند. رسانه کوتاکو به منابعی دست یافته است که ساخت بازی جدید مافیا را تایید می کند. این پروژه هنوز در دست توسعه است و با نام مستعار Nero شناخته می شود. انتظار می رود این بازی سه گانه مافیایی باشد.

معرفی بازی های مافیا بازی های مافیا

بازی مقدماتی مافیا

طبق برنامه ریزی های اولیه، بازی توسط Unreal Engine 5 ساخته خواهد شد و استودیو از موتور Illusion فاصله گرفته است. موتور قبلی برای ساخت Mafia 3 و همچنین ریمستر و بازسازی دو بازی اول استفاده شد و کیفیت خوبی را نشان داد. این استودیو در سال‌های اخیر ایده‌های جدیدی برای بازی ارائه کرده است. یک بازی پلیسی با عناصر موزیکال به نام راپسودی در شرف ساخت است. سپس ایده یک بازی مشترک شبیه به Destiny 2 مطرح شد.

این بازی با اسم رمز ولت 53 میلیون دلار هزینه ساخت دارد. رسما توسط Take-Two لغو شد. بازی دیگری به نام Mosaic بر اساس طعمه ARPG بود که قبل از معرفی رسمی آن حذف شده بود. Tikoto در چند سال گذشته به استودیو Hanger 13 کمک کرده تا بازی‌های Gearbox مانند Borderlands را عرضه کند و اجازه تولید یک بازی مستقل را نمی‌دهد. کنار گذاشتن بلکمن به عنوان مدیر استودیو به دلیل عدم آزادی عمل کافی به نظر می رسید.

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد پیشرفت سری Mafia در دسترس نیست و ممکن است پروژه مانند عناوین قبلی لغو شود. اگر روند تولید بازی به خوبی پیش برود، به شماره جدیدی از بازی مافیا خواهیم رسید.

منبع: GameSpot