منو سایت

بازی جدید مارول فردا معرفی خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی جدید مارول فردا معرفی خواهد شد

بازی جدید مارول فردا معرفی خواهد شد

این شرکت اعلام کرد مارول فردا، ۱۹ می، یک بازی ویدیویی جدید را معرفی خواهد کرد. این رونمایی در ساعت 10:00 PT / 13:00 ET برگزار می شود و تیزر کوتاهی برای جابجایی این رونمایی منتشر شده است.

ویدیوی تیزر نشان‌های ناشر هنگ‌کنگ Nuverse و Second Dinner را نشان می‌دهد که استودیوی مستقل بن براد، کارگردان سابق Hearthstone است. این استودیو قبلاً تایید کرده بود که در حال بازی مارول است و این شرکت در حال بازنشر اعلامیه مارول است، بنابراین مطمئناً به نظر می رسد که بالاخره فردا شام دوم مارول را خواهیم دید.

Second Dinner به عنوان “یک شرکت مستقل کوچک با رویاهای بزرگ” توصیف می شود و راه اندازی یک بازی مارول به عنوان اولین عنوان مطمئناً یک معامله بزرگ است.

بازی جدید مارول هر چه که باشد، با جزئیات کامل گزارش خواهیم کرد. این جدیدترین بازی مارول خواهد بود که به Marvel’s Midnight Suns توسط Firaxis در سال 2022 و Spider-Man 2 توسط Insomniac در سال 2023 برای PS5 اضافه می شود. Insomniac همچنین یک بازی Wolverine بر اساس دارایی Marvel می سازد.

علاوه بر این، امی هنیگ کهنه‌کار Uncharted در بخش بازی‌های جدید Skydance در نقش مارول (علاوه بر عنوان جنگ ستارگان) بازی می‌کند.