منو سایت

بازی جدید سری Silent Hill در رویداد Tokyo Games Show ارائه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی جدید سری Silent Hill در رویداد Tokyo Games Show ارائه خواهد شد

گیمرها در سراسر جهان منتظر رونمایی از بازی جدیدی از سری Silent Hill هستند. حال طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، شایعاتی منتشر شده است که این دسته از بازیکنان را به آینده امیدوار می کند و از احتمال رونمایی از بازی جدید Silent Hill در رویداد Tokyo Games Show خبر می دهد.

سال هاست که در رسانه های مختلف شایعات زیادی مبنی بر احیای سریال Silent Hill و رونمایی از اثری جدید به گوش می رسد. در جدیدترین این موارد یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر تصاویری منتشر کرد که اطلاعات مختلفی از بازی جدید سری Silent Hill ارائه می کند. معمولا افراد زیادی به این تصاویر بدبین هستند و آنها را نادیده می گیرند.

اما تلاش کونامی برای حذف گزارش رسانه ای و همچنین قفل کردن حساب کاربری شخصی که این تصاویر را در توییتر منتشر کرده است، اعتبار بیشتری به این شایعات داد. اکنون که طرفداران تقریباً از بازی جدید Silent Hill مطمئن هستند، این سوال پیش می آید که چه زمانی معرفی خواهد شد.

Dusk Golem، یکی از افشاگران معروفی که پیش از این تصاویری از بازی جدید سری Silent Hill منتشر کرده بود و ساخت بازی Resident Evil Village را فاش کرده بود، در جریان نمایشگاه بازی توکیو از فرصت رونمایی از اثر جدید سری Silent Hill خبر داد. رویداد. این رویداد در تاریخ 30 سپتامبر (8 مهر) در ژاپن برگزار می شود.

بازی جدید سری Silent Hill

Bloober Team احتمالا سازنده بازی جدید Silent Hill است

لازم به ذکر است که Dusk Golem از طریق منبع خاصی از این موضوع مطلع نشده است، بلکه بر اساس شرایط فعلی رویداد Tokyo Games Show است. این مطلع می افزاید که تمامی شرکت های مرتبط با سری Silent Hill در این نمایشگاه حضور دارند، بنابراین به احتمال زیاد آثار جدیدی از این مجموعه بخشی از برنامه Tokyo Game Show خواهد بود.

نکته جالب در مورد نمایشگاه توکیو گیمز امسال این است که برخی شرکت ها و استودیوها برای اولین بار پا به این نمایشگاه گذاشته اند. به همین دلیل، می‌توان بیش از هر زمان دیگری امیدوار بود که بازی جدید سری Silent Hill به عنوان بخشی از رویداد Tokyo Game Show نمایش داده شود.

نظر شما در مورد امکان معرفی یک بازی جدید از سری Silent Hill در نمایشگاه توکیو گیمز چیست؟ آیا این امر محقق خواهد شد یا ادعای Dusk Golem شایعه باقی خواهد ماند؟ به نظر شما سری جدید Silent Hill چه ویژگی هایی خواهد داشت؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Dualshockers