منو سایت

بازی جدید سازندگان Witcher 3 در ژاپن فئودالی می گذرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی جدید سازندگان Witcher 3 در ژاپن فئودالی می گذرد

استودیو CD Projekt مدتی قبل از انتشار مانگای Witcher اعلام کرد که گرالت را در ژاپن فئودالی تصور کرده است. اعضای و سازندگان سابق استودیو ویچر 3 آنها با تشکیلات نیز گامی رو به جلو برداشته اند Dark Passenger Studio آنها رسما شروع به ساخت یک بازی جدید کرده اند. این بازی چند نفره جدید با عناصر مخفی کاری در ژاپن فئودالی می گذرد و گفته می شود مانند ترکیبی از Destiny 2 و Ninja است.

به گزارش پارسی گیم، استودیو Dark Passenger توسط Jacob Benn و Marcin Michalski تاسیس شد و این دو بنیانگذار پیش از این روی بازی Witcher 3 و بسته های الحاقی آن کار کرده اند. آنها همچنین بخشی از تیم هنری و فیلمبرداری Cyberpunk 2077 بودند. استودیوی مستقل جدید متشکل از “کهنه سربازان بازی و متخصصان جوان” است و توسعه بازی آغاز شده است. ژاپن به عنوان لوکیشن بازی انتخاب شد و دوران فئودالی موضوع این محصول آنلاین است.

این استودیو بازی جدید را به عنوان یک اکشن مخفی کاری چند نفره اول شخص با عناصری مانند Co-op، PvP و همچنین PvE توصیف می کند. این توصیف بسیار شبیه به Destniy 2 است. با استفاده از Unreal Engine 5، بنیانگذاران قصد دارند یک تجربه آنلاین هیجان انگیز ایجاد کنند که بر جنبه های رقابتی و همکاری تمرکز دارد. بازیکنان کنترل یک قاتل نینجا را به دست می گیرند و به سایر بازیکنان در یورش به فرقه ها و جناح های رقیب می پیوندند تا آیتم هایی با “قدرت باورنکردنی” به دست آورند.

یک بازی جدید از سازندگان Witcher 3

یک بازی جدید از سازندگان Witcher 3

بازی جدید سازندگان The Witcher 3 دارای نبردهای نزدیک با سلاح هایی مانند کاتانا، تانتو، شمشیر واکیزاشی، پرتاب چاقو معروف به کونای و کوشیریگاما است که یک سلاح خطرناک متشکل از زنجیر آهنی و یک تیغه بسیار تیز در انتهای آن است. . از آنجایی که بازیکن باید پنهان بماند. پارکور نیز بخشی از بازی خواهد بود. مبارزات اول شخص نیز بسیار شبیه به Assassin’s Creed است. اما به صورت تعاونی و گروهی دنبال می شوند.

بازی Dark Passenger این استودیو هنوز نام و عنوان خاصی ندارد و فقط می دانیم که این اثر تا رسیدن به مرحله انتشار راه زیادی در پیش دارد. این استودیو می خواهد از ماهیت تکراری بازی های آنلاین فاصله بگیرد. سیستم خاصی طراحی کرده است که هر بار بازیکن را با چالش جدیدی روبرو می کند. در واقع رسیدن به هدف نیازمند پیمودن مسیرهای مختلف، اتخاذ تاکتیک و یافتن مسیرهای جدید است. این به بازیکن اجازه می دهد تا با استفاده از پارکور از ساختمان ها بالا برود و بر موانع غلبه کند.

بازی استودیویی Dark Passenger

توسعه دهندگان Witcher 3 گزینه های سفارشی سازی متعددی را وعده داده اند و همچنین یک محیط جنگی برای تمرین با دوستان وجود خواهد داشت. استودیو می گوید این بازی MMO نخواهد بود. اما از تاریخ و روایت کلاسیک خبری نیست. اما دنیای بازی می تواند به گسترش خود ادامه دهد. این استودیو برای یک بازی جدید استخدام می کند و به نظر می رسد سال ها با انتشار فاصله داریم.گروه دیگری از سازندگان The Witcher 3 نیز استودیویی به نام Rebel Wolves تاسیس کرده اند و در حال ساخت یک RPG داستانی هستند.

منبع: PCGAMER