منو سایت

بازی جدید از سری Crash Bandicoot در دست ساخت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی جدید از سری Crash Bandicoot در دست ساخت است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، استودیو Toys for Bob قصد دارد بازی جدیدی از سری Crash Bandicoot را منتشر کند. این استودیو سال گذشته کارکنان جدیدی را برای کار روی پروژه ای غیرمرتبط با سری Call of Duty استخدام کرد.

در جریان قسمت جدید پادکست Xbox Chaturdays برای Windows Central Media، به استثنای کرد، یکی از نویسندگان این رسانه، اعلام کرد که Toys for Bob Studio خالق بازی Crash 4: It’s About Time و Crash Bandicoot N. Sane Trilogy بازی جدید این سری بازی Crash Benedict است.

شخص دیگری که در پادکست Xbox Chaturdays حضور دارد، Rand L. Thor است که پیش بینی می کند Toys for Bob Studios بازی جدید Crash Bandicoot را در یک رویداد مشترک Bethesda-Xbox ارائه خواهد کرد. به جز کاردن، او با کنایه از رند ال ثور می پرسد که اطلاعات را از کجا آورده است و سریع می گوید که این خبر باید از او درز می کرد. به همین دلیل می توان نتیجه گرفت که پیش بینی Rand El Thor درست است و در جریان نمایشگاه Xbox و Bethesda Games شاهد ارائه بازی جدید Crash Benedict خواهیم بود.

VGC Media اواخر سال گذشته اعلام کرد که Toys For Bob Studios کارکنان جدیدی را برای کار بر روی پروژه‌هایی که به سری Call of Duty مرتبط نیستند در قالب آگهی‌های شغلی منتشر شده در وب‌سایت داخلی خود استخدام می‌کند. در سال‌های اخیر، Toys for Bob Studios آثاری از سری Skylanders به ​​همراه Crash Benedict 4 و نسخه Remaster Crash Benedict ساخته است. Toys For Bob اخیرا به استودیویی تبدیل شده است که از سری Call of Duty به خصوص بازی رایگان و موفق این سری Warzone پشتیبانی می کند.

بازی جدید از سری Crash Bandicoot در دست ساخت است

سری Crash Bandicoot متعلق به اکتیویژن بلیزارد است

سال گذشته، اکتیویژن بلیزارد تایید کرد که تمام استودیوهای اصلی آن در حال کار بر روی بازی‌های مختلف Call of Duty هستند. اما گزارش هایی نیز وجود دارد که نشان می دهد Toys for Bob Studios همچنان در حال کار بر روی سری Crash Bandicoot است.

رویداد مشترک Bethesda-Xbox در 12 ژوئن (22 ژوئن) برگزار خواهد شد. برای تماشای این رویداد می توانید ساعت 21:30 به وقت تهران از پلتفرم هایی مانند یوتیوب، توییچ و فیسبوک استفاده کنید.

نظر شما در مورد ساخت بازی جدید Crash Bandicoot چیست؟ فکر می کنید این کار مورد استقبال بازیکنان قرار می گیرد؟ آیا آخرین بازی های سری Benedict Crash را تجربه کرده اید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle