منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازی جدیدی از سازندگان بازی Last of Us و Dizgan با نام Ashfall معرفی شد.

بازی جدیدی از سازندگان بازی Last of Us و Dizgan با نام Ashfall معرفی شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی جدیدی از سازندگان بازی Last of Us و Dizgan با نام Ashfall معرفی شد.

مایکل مومباوار و جان گاروین، توسعه دهندگان سابق Last of Us و Dizgan، یک استودیوی مستقل تاسیس کردند. بازی Ashfall ارائه شده بر اساس NFT است. بازی جدید آنها برای رایانه های شخصی، کنسول های بازی و وب 3.0 ساخته شده است. استودیوی جدید آنها به نام Liithos برای ارائه بهترین محتوای سرگرمی ایجاد شده است.

به گزارش پارسی گیم، اولین بازی استودیوی تازه تاسیس Liithos با نام Ashfall به عنوان یک بازی واقعی برای پلتفرم وب 3.0 و کامپیوتر و کنسول ارائه شد. این بازی همچنین از شبکه Hedera پشتیبانی می کند که از رمز و حفاظت محیطی ویژه ای به نام HBAR نیز استفاده می کند. بازی جدید بر اساس توسعه دهندگان سابق مبتنی بر NFT یعنی Last و Ace و Dizgan ساخته خواهد شد و نسبت به عناوین فعلی آینده نگرتر است.

Mumbauer به عنوان مدیر عامل استودیو، سیزده سال برای PlayStation کار کرد و گروه خدمات هنرهای تجسمی را مدیریت کرد. او روی بازی های مهمی مانند Anchartd و The Last of Us کار کرده است. او همچنین به عنوان مدیر عامل و بنیانگذار That’s No Moon نیز شناخته می شود. جان گاروین، یکی از بنیانگذاران این استودیو، پیش از این کارگردان دیزگان بود و نقشی کلیدی در استودیو Bend بازی کرد. او معاون مدیر کل استودیو جدید و همچنین کارگردان و فیلمنامه نویس پروژه Ashfall بود.

بازی Ashfall Studio Liitos

گیم پلی Ashfall

طبق یک بیانیه مطبوعاتی، گیم پلی بازی Ashfall با عناوین موجود متفاوت است. بازیکنان باید در دنیایی پراکنده و در آستانه انقراض به دلیل گرم شدن کره زمین و همچنین فوران های آتشفشانی مبارزه کنند. در عین حال عوامل مخرب دیگری مانند میدان های انرژی تخریب شده نیز وجود دارد و محیط نقش کلیدی در بازی دارد. ماجراجویی به صورت انفرادی آغاز می شود. اما پس از مدتی جای خود را به حالت چند نفره PvP و PvE داد و بازیکنان به یکدیگر متصل شدند.

گیمرها می توانند از شبکه هدرا برای کشف دنیای وسیع و یافتن آیتم های خاص استفاده کنند، طرحی مناسب برای خود ایجاد کنند و در نهایت شروع به فروش و مبادله اقلام کنند. این بازی مبتنی بر NFT است و تراکنش با این نوع آیتم ها در بازی رایج خواهد بود. Ashfall با همکاری طراحان معروف کتاب های مصور و افراد تاثیرگذار ساخته شده است و طراحی جلد بازی توسط Brett Booth یکی از طراحان معروف کمیک های DC انجام شده است.

گاروین درباره این بازی گفت: “هدف ما ایجاد یک تجربه واقعاً نسل بعدی و ارائه جهانی رایگان است که بازیکنان را با فناوری های جدید و محتوای تولید شده توسط کاربر درگیر می کند.” پلتفرم وب 3.0 نقش کلیدی در این پروژه ایفا می کند و این به معنای بازی های مبتنی بر بلاک چین است. مدیر عامل این استودیو معتقد است که بازی آنها تجربه ای عمیق و گیرا را ارائه می دهد که تا به حال دیده نشده است و آنها می خواهند با محتوای متفاوت به گیمرها پاداش دهند.

منبع: VGC