منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازی جاسوسی Deceive Inc. شبیه یک بازی چند نفره Assassin’s Creed ساخته جیمز باند از دهه 1960 است.

بازی جاسوسی Deceive Inc. شبیه یک بازی چند نفره Assassin’s Creed ساخته جیمز باند از دهه 1960 است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی جاسوسی Deceive Inc. شبیه یک بازی چند نفره Assassin's Creed ساخته جیمز باند از دهه 1960 است.

بازی جاسوسی Deceive Inc. شبیه یک بازی چند نفره Assassin's Creed ساخته جیمز باند از دهه 1960 است.

بازی چند نفره مسابقه ای Deceive Inc. همیشه جاسوس است، جایی که هدف شما رهگیری سایر عوامل و از بین بردن آنها در راه انجام یک ماموریت مخفی است. اولین تریلر بازی در جریان PC Gaming Show 2022 ظاهر شد و به نظر می رسد برخی از ایده های عالی را از یک جشنواره کشتار جاسوسان وام گرفته است: چند نفره عالی Assassin’s Creed: Brotherhood.

تریلر ایده ای از آنچه که با Deceive Inc انجام خواهید داد را ارائه می دهد. فرض این است که شما برای یک آژانس جاسوسی کار می کنید که ماموریت های خطرناکی مانند نفوذ به یک هتل زیر آب برای سرقت یک سلاح قدرتمند را بر عهده می گیرد. اما برای اطمینان از موفقیت آمیز بودن ماموریت، Deceive چندین مامور را می فرستد تا کار را انجام دهند – و فقط یکی می تواند حقوق بگیرد. بنابراین هدف شما نه تنها رسیدن به اهداف، بلکه حذف رقابت است. تریلر زیر را تماشا کنید.

تریلر بازی را به صورت یک تیراندازی اول شخص نشان می دهد که در آن ابزارهای جاسوسی زیادی در اختیار خواهید داشت، مانند برج های خودکار و کشتی های بادی که می توانند شما را به هوا پرتاب کنند. با این حال، به نظر می رسد تاکتیک اصلی شما فریب است. شما می‌توانید خود را به‌عنوان شخصیت‌های مختلف دیگر یا حتی اشیاء بی‌جان تغییر دهید تا از دیگر بازیکنان کمین کنید و آنها را بیرون بکشید.

فریب شرکت انتظار می رود در اوایل سال 2023 برای رایانه های شخصی، ایکس باکس سری ایکس | اس و پلی استیشن 5 منتشر شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.