بازی ترسناک Scorn زودتر از موعد مقرر منتشر خواهد شد

بازی ترسناک Scorn زودتر از موعد مقرر منتشر خواهد شد

Kepler Interactive یک بیانیه مطبوعاتی در مورد تغییر تاریخ انتشار منتشر کرد بازی تحقیر مطلع. بازی ترسناک Skorn با جلوه های هنری مختلف قرار بود در تاریخ 21 اکتبر برای سری Xbox و PC منتشر شود اما تاریخ انتشار به 14 اکتبر تغییر یافت. مشترکین Xbox Game Pass می توانند بازی ترسناک جدید Ebb Software را در روز راه اندازی دانلود کنند.

بازی Scorn بر اساس آثار هنرمندانی مانند HR Giger (خالق Alien) و Zjiszów Beczyński ساخته شده است. بکشینسکی یکی از هنرمندان با استعداد در سبک سوررئالیست بود و در نقاشی جنبه های تاریک شهرهای ویران مهارت زیادی داشت. آثار انتزاعی او تأثیر زیادی بر سازندگان بازی جدید Skorn گذاشت. این اثر ترکیبی از ژانرهای مختلف مانند ماجراجویی و ترسناک اول شخص است که در دنیایی کابوس وار با موجودات عجیب و غریب و متفاوت روایت می شود.

ایده اصلی بازی پرتاب بازیکن به دنیایی مرموز است. سپس در این دنیای کابوس وار احساس انزوا و بیگانه بودن می کند. بازیکن در بخش های مختلف این دنیای به هم پیوسته به صورت غیر خطی حرکت می کند. لازم به ذکر است که محیط بازی دارای شخصیت منحصر به فرد و دارای تم خاصی است. هر کدام از لوکیشن های بازی داستان خاص خود را دارند و پازل ها برای آن طراحی شده اند.

تاریخ انتشار جدید Scorn

همه مکان‌ها در Scorn به هم متصل هستند، اما بازی غیرخطی است. بازیکن می تواند قفل مکان های جدید را باز کند و مهارت های جدید و سلاح های بیشتری به دست آورد. سلاح های بازی نیز به سبک هنری قطعه نزدیک بوده و با آنچه قبلا دیده بودیم متفاوت است. استودیوی سازنده در شهر بلگراد صربستان قرار دارد و به عنوان یک استودیوی تولید بازی در اروپای شرقی سبک هنری خود را به خوبی در بازی به نمایش گذاشت.

در حالی که بسیاری منتظر دانلود بازی Scorn در پایان ماه اکتبر بودند، تاریخ انتشار تغییر کرد. ناشر تصمیم گرفته است آن را به جای 21 اکتبر در 14 اکتبر منتشر کند. لازم به ذکر است که این بازی برای سری PC و Xbox منتشر خواهد شد و نسخه پلی استیشن در حال حاضر تایید نشده است. این بازی همچنین انحصاری کنسول های نسل 9 است و برای ایکس باکس وان منتشر نخواهد شد.

بازی Scorn در لیست بهترین بازی های مهر 1401 قرار گرفته است و به زودی می توانید آن را از پارسی گیم دانلود کنید. لازم به ذکر است که مشترکین گیم پس نیازی به خرید بازی نخواهند داشت.

منبع: VGC