منو سایت

بازی ترسناک هیدئو کوجیما با نام Overdose فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی ترسناک هیدئو کوجیما با نام Overdose فاش شد

گزارش جدید تام اندرسون از کاشف معروف بازی های ویدیویی در مورد شغل جدید هیدئو کوجیما، سازنده Metal Gear Solid و Death Stranding. به گفته وی، بازی جدید کوجیما اثری در ژانر ترسناک است و نام آن Overdose خواهد بود. این بازی در دست توسعه است و افراد مشهوری مانند Margaret Covalli در آن حضور دارند.

به گزارش پارسی گیم ویدئویی کوتاه از بازی Overdose کوجیما به شرط ناشناس ماندن برای تام اندرسون فرستاده شد. این ویدیو مارگارت کوالی را نشان می دهد که لباس زنانه آبی پوشیده است. طبق بیانیه، بازی جدید کوجیما Death Stranding 2 نخواهد بود و تنها از شخصیت ماما در این بازی استفاده شده است.

این ویدئو شخصیت معرفی شده را در حال حرکت در راهروی تاریک نشان می دهد. او یک چراغ قوه در دست دارد و دوربین آن را از شخص سوم نشان می دهد. اندرسون معتقد است که بازی ترسناک کوجیما را می توان به صورت اول شخص نیز تجربه کرد و شاهد ترکیب این دو حالت خواهیم بود. شخصیت اصلی با نقش مارگارت کووالی در راهرو به حرکت خود ادامه می دهد و در نهایت صحنه ای ترسناک با عبارت GAMEOVER نمایش داده می شود. سپس عبارت «بازی هیدئو کوجیما» و نام بازی به نام Overdose می آید.

بازی Kojima Overdose

بازی ترسناک کوجیما

در ماه های اخیر شایعات مختلفی مبنی بر همکاری هیدئو کوجیما با ایکس باکس و سونی منتشر شده است. شایعاتی مبنی بر ساخت بازی جدید Silent Hill وجود دارد و برخی Death Stranding 2 را پیشنهاد می کنند. اگرچه احتمال ساخت دنباله ای برای این بازی بسیار زیاد است. به نظر می رسد کوجیما می خواهد همین الان روی یک بازی ترسناک کار کند. ویدئویی از صحبت کوجیما با جف کلی در هفته گذشته منتشر شده است که اندرسون گفت که می تواند مربوط به بازی ترسناک باشد.

ماهیت این بازی در حال حاضر مشخص نیست و کوجیما به آن اشاره ای نکرده است. او تنها تصاویری از جلسات موشن کپچر منتشر کرده که تولید یک بازی جدید را نشان می دهد. این احتمال وجود دارد که بازی جدید کوجیما در Summer Games Fest ارائه شود. گزارش‌های قبلی حاکی از آن بود که کوجیما ممکن است با Xbox کار کند و ممکن است در یک رویداد مشترک Xbox-Bethesda بازی کند.

در حال حاضر اطلاعات کمی در مورد Overdose وجود دارد و باید منتظر اخبار رسمی باشیم. نظر شما در مورد بازی جدید هیدئو کوجیما چیست؟

منبع: Tryhardguides