منو سایت

بازی تام کلنسی با قیمت تخفیفی برای کنسول و کامپیوتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی تام کلنسی با قیمت تخفیفی برای کنسول و کامپیوتر

بازی تام کلنسی با قیمت تخفیفی برای کنسول و کامپیوتر

یوبی سافت تخفیف های بزرگی را برای ده ها بازی Tom Clancy ارائه می دهد 18 مه. این که آیا شما به دنبال آثار کلاسیک مانند Splinter Cell: Theory Chaos یا یک نسخه جدید مانند استخراج رنگین کمان شش، تقریباً هر عنوان تام کلنسی قابل توجه در فروش گنجانده شده است. همه عناوین ایکس باکس، پلی استیشن و رایانه شخصی شمارش می شوند، بنابراین تا می توانید پیشنهادات را بررسی کنید.

رنگین کمان شش را استخراج کنید به لطف فروش جدید ارزش بررسی را دارد. Rainbow Six Extraction که در حال حاضر تنها به 20 دلار کاهش یافته است، دارای یک بازی تاکتیکی عالی است که Siege را به چنین موفقیتی تبدیل کرده است. اگر گروهی از دوستانتان برای بازی کردن دارید، Extraction می تواند بسیار سرگرم کننده باشد. و اگر هنوز در حال بازی هستید محاصره، شما آن را با تخفیف تا هشت دلار پیدا خواهید کرد.

با وجود راه اندازی در سال 2019. بخش 2 هنوز زنده است و شروع به کار می کند – حتی یک سری محتوای جدید برای سال 2022 برنامه ریزی شده است. در حال حاضر تنها به پنج دلار کاهش یافته است، The Division 2 ارزش بازی را دارد، حتی اگر فقط بخواهید در کمپین اصلی بازی کنید. با 12 دلار می توانید بازی اصلی و عالی را دریافت کنید گسترش جنگ سالاران نیویورک.

این فروش با بازی های کلاسیک مختلف تام کلنسی، مانند نسخه اصلی، به پایان می رسد سلول اسپلینتر، قفل رنگین کمان شش، و Rainbow Six Vegas 2. کاتالوگ کامل را می توان در فروشگاه یوبی سافت یافت، اما برخی از پیشنهادات مورد علاقه ما در زیر برجسته شده اند.

بهترین پیشنهادات در فروشگاه یوبی سافت