منو سایت

بازی بین Gotham Knights Nightwing و Red Hood این هفته در حال پخش شدن است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی بین Gotham Knights Nightwing و Red Hood این هفته در حال پخش شدن است

بازی بین Gotham Knights Nightwing و Red Hood این هفته در حال پخش شدن است

توییت در مورد “به روز رسانی ماموریت” توسط این مقام حساب توییتر Gotham Knights نگاه آزاردهنده به گیم پلی جدید فردا که نایت وینگ و رد هود در کانون توجه قرار دارند. نایت وینگ، هر دو رابین سابق، به طور سنتی مهارت‌های آکروباتیک خود را با چوب‌های اسکریمای متمایز خود ترکیب می‌کردند، در حالی که رد هود رویکرد شادتری برای مبارزه با جرم و جنایت در پیش گرفته است.

این اولین بار نیست که یکی از شخصیت ها در یک بازی مدرن بتمن ظاهر می شود. نایت وینگ پس از حضور کوتاهی در شهر آرکام، نقش اصلی را در کمپین شوالیه آرکام به دست آورد و حتی ماموریت عقب نشینی خود را به عنوان بخشی از پاس فصلی بازی دریافت کرد. با وظیفه جلوگیری از فرار پنگوئن از اداره پلیس شهر گاتهام، ماجراجویی کوتاه نایت وینگ ترکیبی از مخفی کاری و نبردی الهام گرفته از سیرک بود که شامل پسر شگفت انگیز سابق می شد.

قسمت Red Hood برای دانلود به همان اندازه کوتاه بود و شامل نگهبانی بود که باند Black Mask را بعد از وقایع Arkham Knight تمیز می کرد. با این حال، برخلاف اپیزود نایت وینگ، رابین سابق می‌توانست از سلاح‌های خود برای از بین بردن دشمنان بلافاصله پس از به دست آوردن شتاب کافی در سکانس‌های اکشن استفاده کند یا زمان خنک‌سازی او به سطحی بازگردد که به بازی درنده‌تر نیاز دارد.

Gotham Knights به شما این امکان را می دهد که به عنوان یک قهرمان – و همچنین Batgirl و Robin – بازی کنید که در 25 اکتبر منتشر شود. جالب اینجاست که صفحه فروشگاه بازی های پلی استیشن قبلاً به پشتیبانی آنلاین حداکثر از “4 بازیکن شبکه” اشاره کرده است، اما سازنده Warner Bros. مونترال هنوز این موضوع را تایید نکرده است.

داستان در شهر گاتهام اتفاق می افتد، جایی که بتمن مرد و شهر گاتهام قربانی ابرشرورها و دادگاه جغدها شد. این بر عهده بازیکنان خواهد بود که جناح های مختلف جنایتکار را متوقف کنند و ضمن پذیرفتن ردای خفاش، نظم را در شهر برقرار کنند. علاوه بر این بازی بر اساس شخصیت های DC Comics، می توانید منتظر بازی Rocksteady’s Suicide Squad: Kill the Justice League در سال 2023 نیز باشید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.