منو سایت

بازی بعدی هیدئو کوجیما در مراسم The Game Awards 2022 معرفی خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی بعدی هیدئو کوجیما در مراسم The Game Awards 2022 معرفی خواهد شد

طبق آخرین شایعات، هیدئو کوجیما به همراه تیم در کوجیما پروداکشنز قصد دارد بازی بعدی خود را در The Game Awards 2022 ارائه کند. کوجیما و تیمش در حال حاضر سخت مشغول کار روی این بازی هستند و به نظر می رسد زمان زیادی تا این بازی باقی نمانده است. عنوان فاش شد و می‌توانیم شاهد ارائه این بازی جدید در رویداد Game Awards 2022 در ماه دسامبر باشیم.

در روزهای اخیر، کاربر TheRealInsider چندین افشاگری دقیق در مورد این بازی ها در توییتر خود منتشر کرده است. از به‌روزرسانی‌های اصلی گرفته تا اخبار جدید Assassins Creed و تریلر جدید God of War Ragnarok، همه چیز به درستی فاش شد. اکنون این کاربر تصویر جدیدی را به اشتراک گذاشته است که هیدئو کوجیما را روی صحنه به همراه جف کلی، تهیه کننده و مجری بازی جوایز در جریان رویداد 2016 نشان می دهد و به جرات می توان گفت که احتمالا پروژه جدید کوجیما در بازی آینده The Event برای جایزه رسما اعلام خواهد شد

با توجه به اینکه چندین سال از دوستی و همکاری هیدئو کوجیما و جف کلی در این صنعت می گذرد، ژاپنی ها اعلام کردند که کوجیما، سازنده سری بازی های محبوب Metal Gear Solid در مراسم امسال حضور خواهد داشت. بنابراین این احتمال وجود دارد که Kojima Productions بازی جدید خود را در جریان نمایش این رویداد ارائه کند. برخی اخبار از معرفی بازی 2 حکایت دارد Death Stranding گمان می رود که این خبر هنوز به طور رسمی اعلام نشده است، اما تولید و توسعه آن دو بار توسط بازیگر مشهور نورمن ریدوس فاش شده است.

بازی هیدئو کوجیما

بازی ترسناک هیدئو کوجیما

همچنین بر اساس پست های اخیر گفته شد که تیم Kojima Productions با همکاری استودیوی بازی سازی Xbox در حال توسعه عنوان جدید ترسناک ابری به صورت انحصاری برای کنسول Xbox هستند. به قول معروف این بازی ترسناک با نام مصرف بیش از حد مشخص است. ویدئوی کوتاهی از مصرف بیش از حد کوجیما به شرط ناشناس ماندن برای تام اندرسون ارسال شد. این ویدئو مارگارت کوالی را نشان می دهد که یک لباس زنانه آبی پوشیده است. طبق ادعا، بازی جدید کوجیما Death Stranding 2 نخواهد بود و تنها از شخصیت Mama آن بازی استفاده می کند.

فعلا باید همه این اطلاعات را به عنوان شایعه بپذیریم و منتظر انتشار اخبار رسمی در آینده باشیم تا ببینیم هیدئو کوجیما این بار کدام بازی را نشان خواهد داد. لازم به ذکر است مراسم The Game Awards 2022 در تاریخ 8 دسامبر (17 آذر) در شهر لس آنجلس آمریکا برگزار می شود و شاهد انتخاب بهترین بازی های سال در گروه ها و سبک های مختلف خواهیم بود.

منبع: Gamingbolt