منو سایت

بازی بعدی هیدئو کوجیما با همکاری استودیوی Xbox Game است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی بعدی هیدئو کوجیما با همکاری استودیوی Xbox Game است

بازی بعدی هیدئو کوجیما با همکاری استودیوی Xbox Game است

مایکروسافت اعلام کرده است که با کارگردان مشهور بازی، هیدئو کوجیما، همکاری می‌کند و بازی بعدی Metal Gear Solid و Death Stranding را به کنسول Xbox می‌آورد. اما در این اطلاعیه جزئیاتی در مورد این که بازی واقعاً چه خواهد بود، چه زمانی می‌توانیم اطلاعاتی در مورد آن یا حتی نام آن داشته باشیم، ارائه نکرده است.

فیل اسپنسر، مدیر عامل ایکس باکس، این خبر را در جریان نمایش ایکس باکس / بتسدا اعلام کرد و ویدیوی کوتاهی را منتشر کرد که در آن کوجیما به همکاری استودیو کوجیما پروداکشنز خود و استودیوی بازی‌سازی ایکس‌باکس اشاره می‌کند تا چیزی که او آن را یک بازی کاملاً جدید می‌سازد، کاری که همیشه می‌خواست انجام دهد. کوجیما گفت که فناوری بازی های ابری ایکس باکس این عنوان را ممکن می کند – اما تقریباً هیچ چیز دیگری در مورد آن نگفت. وی در پایان اظهارات خود گفت: «ممکن است کمی طول بکشد، اما امیدوارم در آینده خبرهای هیجان انگیزی را برای شما به ارمغان بیاورم».

گزارش‌های فاش شده قبل از عرضه Xbox / Bethesda حاکی از آن است که معرفی کوجیما قریب‌الوقوع است، اگرچه جزئیات بسیار بیشتری از آنچه که کوجیما و مایکروسافت واقعاً فاش کرده‌اند را شامل می‌شود. طبق اطلاعات لو رفته، این بازی Overdose نام دارد و یک بازی ترسناک است که پس از لغو بازی Silent Hills توسط کوجیما گرفته شده است، در ابتدا از تبلیغات کوتاه قابل پخش عصبانی شده بود، پی تی کوجیما در حال حاضر در مورد تمایل خود برای ساخت یک بازی ترسناک صحبت می کند، بنابراین این ایده همچنان ادامه دارد. مصادف است با آنچه او در هنگام اعلام پنجره گفت.

این فاش همچنین نشان می‌دهد که مارگارت کوالی، که قبلاً نقش مادر را در Death Stranding در کنار تعداد فزاینده‌ای از نقش‌های سینمایی بازی کرده بود، در فیلم Overdose بازی کرده است. به نظر می‌رسد این تنها یکی از بازی‌هایی است که هیدئو کوجیما در حال کار است و نورمن ریدوس اخیراً گفته است که Death Stranding 2 در دست توسعه است. هیچ تایید دیگری انجام نشده است، اگرچه کوجیما در مورد تایید در توییتر شوخی کرد.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.