منو سایت

بازی ایندیانا جونز انحصاری ایکس باکس نخواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی ایندیانا جونز انحصاری ایکس باکس نخواهد بود

شرکت آمریکایی بتسدا در حال کار است بازی ایندیانا جونز طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، این بازی توسط استودیوی MachineGames، سازنده بازی‌های Wolfenstein ساخته شده است. در مورد ماهیت این بازی بحث های زیادی صورت گرفته است و بسیاری آن را یک بازی انحصاری ایکس باکس می نامند. خبرنگار مرکزی ویندوز ادعای خلاف این را دارد.

به گزارش پارسی گیم، به استثنای کوردون، یکی از نویسندگان وبسایت ویندوز سنترال، در مصاحبه ای برای پادکست ایکس باکس دو، اطلاعات جدیدی از بازی ایندیانا جونز فاش کرد. او گفت که جزئیاتی را حدود یک سال پیش شنیده است که این بازی انحصاری پلتفرم ایکس باکس نخواهد بود و اکنون توسط استودیوی Games Machine که توسط مایکروسافت کنترل می شود، در حال توسعه است.

ایندیانا جونز، مجری، به طور خلاصه توضیح داد: “ما نمی دانیم که آیا این بازی انحصاری است یا نه.” کوردون گفت که این بازی انحصاری نیست و افزود: “تنها اطلاعاتی که در مورد بازی دارم این است که ایندیانا جونز انحصاری نیست. اما این بیانیه مربوط به گذشته است و ممکن است تغییراتی صورت گرفته باشد.» به نظر نمی رسد Bethesda به دنبال انحصار بازی باشد و احتمالاً این سیاست همچنان پابرجا خواهد ماند.

ایندیانا جونز بتسدا

انتشار بازی ایندیانا جونز برای PS5

ماشین بازی ایندیانا جونز استودیو، معرفی شده در سال گذشته; توسط شرکت تازه تاسیس Locasfilm Games، شاخه ای از بازی های ویدیویی Locasfilm ساخته شده است. تاد هاوارد مدتی پیش در مورد بازی جدید گفته بود که این اثر داستانی کاملاً جدید را دنبال می کند و در ادامه سفر ماجراجویی معروف خواهد بود. او سپس گفت که بتسدا آمادگی انتشار اطلاعات بیشتر را ندارد و انتشار ایندیانا جونز به این زودی اتفاق نخواهد افتاد.

لوکاس فیلم سرنخ های جدیدی را در وب سایت رسمی جنگ ستارگان در اختیار ما قرار داده است. طبق گزارشات، Machine Games یکی از طرفداران پر و پا قرص این فرنچایز است و ساخت یک بازی جدید ایندیانا جونز با داستانی کاملا جدید برای آنها افتخار بزرگی است. گزارش های جدید از ارائه کامل بازی در رویداد مشترک Xbox و Bethesda حکایت دارد. لیست بازی های این کنفرانس در حال حاضر ناشناخته است. اما می دانیم که این برنامه حدود 90 دقیقه محتوا خواهد داشت و تقریباً تمام پروژه های در حال ساخت را نشان می دهد.

گزارش ها و شایعات مختلفی در مورد بازی ایندیانا جونز بتسدا منتشر شده است و می گویند ماجراجویی جدیدی در ایتالیا در حال رخ دادن است. گفتنی است این بازی برای نسل نهم و کامپیوتر ساخته شده است و طبق بیانیه به استثنای Cordon دارندگان پلی استیشن 5 نیز می توانند این بازی را تجربه کنند. نطر شما چی هست؟

منبع: VGC