بازیگر مرد عنکبوتی مارول برای تماشای نیمه‌شب آفتاب بازگشته است

بازیگر مرد عنکبوتی مارول برای تماشای نیمه‌شب آفتاب بازگشته است

بازیگر مرد عنکبوتی مارول برای تماشای نیمه‌شب آفتاب بازگشته است

نگاهی جدید به Marvel’s Midnight Suns یک شخصیت نمادین را به همراه داشت، در حالی که مرد عنکبوتی در تریلر درگیری با دشمن قدیمی خود، Venom، وارد عمل شد. اگر این نسخه از مرد عنکبوتی آشنا به نظر می رسد، به این دلیل است که یوری لونتال، صدای شخصیت در مرد عنکبوتی اینسومنیاک، صدای پشت نقاب بوده است.

این نسخه از مرد عنکبوتی کاملاً با نسخه Insomniac متفاوت است، زیرا تنها شباهت هایی که این دو تجسم دارند صداپیشه، نیروها و کمد لباسی پر از لباس های جایگزین است. کارگردان خلاق، جیک سولومون به VGC گفت: قرار نیست این اسپایدی باشد، اما ما این اسپایدی را شنیدیم و گفتیم: «این برای من شبیه پیتر پارکر است»، اما او دقیقاً همان شخصیت نیست.

برای تماشای فیلم ها به مرورگری با جاوا اسکریپت فعال نیاز دارید.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های خود به خاطر بسپارید؟

ثبت نام کنید یا وارد شوید

لطفاً از مرورگر ویدیوی HTML5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

با عرض پوزش، شما به این محتوا دسترسی ندارید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای تماشای این ویدیو وارد کنید

با کلیک بر روی “ورود”، با GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی

در حال پخش: مروری عملی از خورشید نیمه شب مارول

لوونتال همچنین در Marvel Future Revolution صداپیشگی مرد عنکبوتی را بر عهده داشت و در حالی که در دنیای مارول باقی می ماند، صداپیشه دکتر کرت کانرز، که به عنوان مارمولک نیز در جدیدترین مجموعه تلویزیونی انیمیشن درباره مرد عنکبوتی شناخته می شود، بود.

در پیش‌نمایش Midnight Suns از GameSpot، نگاهی دقیق‌تر به بازی توسعه‌یافته XCOM Firaxis انداختیم که بهترین شخصیت‌های مارول را در معرض تهدید ماوراء طبیعی لیلیت، شیاطین بچه‌اش و دیگر شخصیت‌هایی که توسط جادوی او فاسد شده‌اند، نشان می‌دهد.

«آفتاب‌های نیمه‌شب مارول در حالی که بود شگفت‌انگیز بودند به نظر می رسد کمی شبیه به بازی‌های XCOM، به شدت با آن‌ها متفاوت است. فیل هورنشاو برای بازی می‌نویسد: این نیز یک انحراف بزرگ از پیشنهادات معمول Firaxis است، با تمرکز بیشتر بر داستان سرایی و عناصر RPG که فراتر از نبرد مرکز شهر هستند.

بازی Midnight Suns برای PS5، PS4، Xbox Series X | S، Xbox One و PC در تاریخ 7 اکتبر برنامه ریزی شده است. اگر علاقه مند به انتخاب بازی هستید، می توانید راهنمای پیش خرید Marvel Midnight Suns را بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.