منو سایت

بازیکنان Fortnite مجاز به کسب درآمد هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازیکنان Fortnite مجاز به کسب درآمد هستند

Epic Games به دنبال نسخه رایگان ویرایشگر Unreal Engine 5 برای گیمرها و سازندگان سرور آنلاین است. بازی فورتنایت و. تغییرات جدید به بازیکنان فورتنایت این امکان را می دهد که از محتوایی که تولید می کنند درآمد کسب کنند و این بازی به یک تجارت درآمدزا تبدیل خواهد شد.

به گزارش پارسی گیم، تیم سوینی به رسانه فست کمپانی گفته است که نیمی از زمان فورتنایت صرف تجربه محتوای بازیکنان دیگر می شود. اپیک گیمز تلاش می کند تا تجربه کاملی را از طریق ویرایشگر Unreal Engine 5 ارائه دهد و در نهایت ابزارهایی را که برای کسب درآمد از محتوای شخصی سازی شده نیاز دارند به بازیکنان ارائه دهد. مدیرعامل اپیک گیمز در این خصوص گفت:

بازیکنان Fortnite مجاز به کسب درآمد هستندبه زودی Unreal Editor را برای Fortnite منتشر خواهیم کرد. تمام ویژگی‌هایی که در Unreal Engine دیده‌اید در دسترس هر کسی است تا محتوا و کد با کیفیت بالا تولید کند و سپس آن محتوا را بدون نیاز به همکاری با ما در Fortnite منتشر کند. این ویژگی برای همه در دسترس است.

Fortnite Fortnite کسب کنید

Fortnite در تلاش است تا با Roblex رقابت کند

تیم Sweeney اضافه کرد که اپیک گیمز به دنبال ایجاد یک بازار خاص، شبیه به استیم یا اپ استور اپل است و می‌خواهد با پلتفرم‌های مشابه Roblex رقابت کند. محتوای رایگان نیز منتشر خواهد شد و بازیکنان می توانند محتوای انحصاری را با پول واقعی خریداری کنند. وی گفت: ما در حال ایجاد یک شبکه اقتصادی هستیم و از تولیدکنندگان محتوا برای ایجاد شغل و افزایش درآمد حمایت خواهیم کرد.

Unreal Engine 5 به طور رسمی در ماه آوریل برای توسعه دهندگان عرضه شد و بسیاری در حال تولید محتوای جذاب با آن هستند. به عنوان مثال، ساخت یک ایستگاه مترو توسط یک توسعه دهنده ژاپنی توسط بسیاری از جمله هیدئو کوجیما و راجر کلارک، صدای آرتور مورگان، تحسین شده است. در عین حال بازی هایی مانند سوپرمن و بتمن توسط Unreal Engine 5 در کمترین زمان ممکن ساخته شدند که نشان از قدرت این موتور بازی سازی دارد.

ایده کسب درآمد از محتوای خود Unreal Engine 5 گام دیگر برای Epic Games برای رسیدن به دنیای Metavari است. این شرکت با سونی همکاری کرده است تا دنیایی بسازد که تیم سوینی آن را آینده اینترنت می نامد. Unreal Engine نقش مهمی در ایجاد این متا تبدیل ایفا می کند. ایده کسب درآمد از Fortnite می تواند بهانه خوبی برای تولیدکنندگان محتوا باشد تا کیفیت کار خود را بهبود بخشند.

موضوع کسب درآمد از بازی های ویدیویی اخیراً با معرفی NFT و توکن های غیرقابل تکرار مطرح شده است. مدیر سابق نینتندو ایالات متحده آمریکا معتقد است که بازی ها باید به سمت کسب درآمد بروند و بازیکنان باید پس از چندین ساعت بازی از آنها کسب درآمد کنند.

منبع: IGN