بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس برای جولای ۲۰۲۲ منقضی شده‌اند

بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس برای جولای ۲۰۲۲ منقضی شده‌اند

بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس برای جولای ۲۰۲۲ منقضی شده‌اند

همانطور که به یک سنت تبدیل شده است، دسته بعدی بازی های رایگان برای مشترکین پلی استیشن پلاس زودتر منقضی می شوند (از طریق Dealabs). این کاربر که با نام billbil-kun شناخته می‌شود، نزدیک به یک سال است که با نشت‌های PS Plus کار می‌کند، بنابراین می‌توان گفت که نشت جولای درست خواهد بود. گفته می‌شود که سری PS Plus برای جولای 2022 شامل Crash Bandicoot 4: It’s About Time، The Dark Pictures: Man of Medan و Arcadegeddon می‌شود. سه بازی رایگان جدید برای پلی استیشن پلاس از 5 جولای برای کاربران PS4 و PS5 در دسترس خواهند بود. این یکی از بهترین سری‌های PS Plus سال است، بنابراین مشترکین پلی‌استیشن پلاس بازی‌های سرگرم‌کننده‌ای دارند که مشتاقانه منتظر امتحان آن‌ها در آینده نزدیک هستند.

Crash Bandicoot 4: وقتش است معروف ترین گروه است. Crash Bandicoot 4 که در ابتدا در اواخر سال 2020 منتشر شد، طلسم نمادین را با سبکی بازگرداند. این فرمول مبتنی بر سطح بازی‌های تصادف اولیه را حفظ می‌کند، در حالی که رنگ‌های مدرن را برای تجربه کلی نرم‌تر اضافه می‌کند. Crash 4 یک بازی پلتفرمینگ سریع است که به انگشتان زیرک و هوش سریع نیاز دارد. اگرچه این یک بازی عالی و مناسب برای خانواده است، اما از اکثر پلتفرم‌های AAA موجود در بازار امروز چالش‌برانگیزتر است. هر دو نسخه PS4 و PS5 رایگان خواهند بود، بنابراین دارندگان پلی استیشن 5 می توانند بهبودهایی در عملکرد دریافت کنند.

قطعا برای کودکان مناسب نیست، The Dark Pictures: The Man from Medan اولین ورودی از مجموعه گلچین های ترسناک Supermassive Games است. مانند دیگر آثار موفق این استودیو مانند The Quarry و Until Dawn، Man of Medan نیز یک ماجراجویی مبتنی بر داستان است که بر انتخاب بازیکنی برای تغییر مسیر داستان تمرکز دارد. مرد مدان پنج دوست را دنبال می کند که با هم به سفر می روند. چه چیزی می تواند اشتباه باشد؟

Arcadegedon یک بازی تیراندازی چند نفره است که به یک بازی آرکید تبدیل می شود. حداکثر چهار بازیکن را پشتیبانی می کند و دارای فعالیت های PvE و PvP است. Arcadegeddon از منظر شخص ثالث پخش می شود و دارای تصاویری شیک است که در کنار اتاق کاملاً مناسب به نظر می رسد. از تابستان گذشته که در دسترس قرار گرفت تحت رادار بوده است، اما تصور می کنیم که سرورها پس از در دسترس قرار گرفتن برای اعضای PS Plus کاملاً فعال خواهند بود. نسخه های Arcadegeddon برای PS4 و PS5 برای سفارش در دسترس خواهند بود.

مطمئن شوید که PlayStation Plus رایگان ماه ژوئن، از جمله God of War، قبل از جایگزین شدن با محدوده جدید در تاریخ 5 جولای، خریداری کنید. به عنوان یادآوری، سه نفر از جوایز رایگان ماهانه همچنان در دسترس همه مشترکین پلی استیشن پلاس است، صرف نظر از اینکه در چه سطحی ثبت نام می کنند. اگر مشترک PlayStation Plus Extra یا Premium شده‌اید، حتماً فهرست بهترین بازی‌های PS4 و PS5 موجود در کتابخانه را برای دانلود و بازی امروز بررسی کنید. علاوه بر این، اعضای Premium باید بررسی های ما را در مورد بهترین بازی های کلاسیک و بهترین بازی های پخش PS3 بررسی کنند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.