منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازی‌های جدید Silent Hill: همه چیزهایی که می‌دانیم (و می‌خواهیم ببینیم)

بازی‌های جدید Silent Hill: همه چیزهایی که می‌دانیم (و می‌خواهیم ببینیم)

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی‌های جدید Silent Hill: همه چیزهایی که می‌دانیم (و می‌خواهیم ببینیم)

بازی‌های جدید Silent Hill: همه چیزهایی که می‌دانیم (و می‌خواهیم ببینیم)

از زمانی که چیزی در سری Silent Hlil ندیده‌ایم، یک دهه از زمان Vita’s Silent Hill: Book of Memories – و تقریباً هشت سال باورنکردنی از زمانی که PT طرفداران را به رهبری هیدئو کوجیما امیدوار کرد، می‌گذرد. ​​Silent Hills را دوباره راه‌اندازی کنید. . حالا اما به نظر می رسد بالاخره بتوانیم به سری افسانه ای ترسناک کونامی بازگردیم و این می تواند با بازی های زیادی باشد. در اینجا آنچه می دانیم – از جمله شایعات – در مورد آینده فرنچایز Silent Hill و همچنین آنچه که امیدواریم با رفتن به Summer Game Fest و سایر رویدادهای Not-E3 در ژوئن شاهد باشیم، در اینجا آمده است.

بازی های زیاد؟

اگرچه مدت زیادی است که روی یخ بوده است، به نظر می رسد که فرنچایز Silent Hill نه تنها با یک، بلکه با چندین بازی مختلف باز خواهد گشت. با فرض دقیق بودن گزارش‌های این بازی‌ها، به نظر می‌رسد کونامی به جای اینکه سعی کند یک بازی برای همه آنها بسازد، به انواع مختلفی از بازیکنان در این عناوین خدمت می‌کند.

به گفته مجری گرابسنکس جف برگشتکه الف را تایید کرد پست توییتر توسط کاربر NateTheHate2، یک بازی اصلی جدید Silent Hill در دست توسعه است، اگرچه جزئیات در مورد آن در حال حاضر کمیاب است. این دو همچنین می‌گویند که «داستان‌های جانبی» دیگر نیز در دست توسعه هستند، و همچنین بازسازی کامل Silent Hill 2. این بازسازی مستقیم بازی نیست، بلکه تغییراتی را در پازل‌ها و پایان‌ها پیشنهاد می‌کند. طبق این گزارش ها یک کنسول انحصاری برای پلی استیشن خواهد بود.

چهره های آشنا

گزارش ها حاکی از آن است که تیم Bloober در حال ساخت نسخه بازسازی شده از Silent Hill 2 است. این استودیو تجربه خوبی در بازی های ترسناک و تریلرهای روانشناختی، از جمله The Medium، Layers of Fear و Blair Witch دارد. به نوبه خود، مدیر عامل استودیو، پیوتر بابینو، در مصاحبه با IGN از اظهار نظر در مورد این گزارش ها خودداری کرد، اما حداقل به نظر می رسید که از این ایده که آنها درست هستند، خوشحال شده است. تیم Bloober تایید کرده است که با Konami کار می کند چیزی سال گذشته، اما مشخص نکرد چه چیزی خارج از “آدرس های IP موجود و جدید” خواهد بود.

به گفته VGC، یکی از پروژه‌هایی که در دست ساخت است، یک سری اپیزودیک از بازی‌های کوتاه‌تر است و زمانی این موضوع با توسعه‌دهنده Supermassive در میان گذاشته شد، قبل از اینکه استودیو در عوض بازی‌های گلچین خود را The Dark Pictures بسازد. در این مرحله، مشخص نیست که کدام استودیو – در صورت وجود – به طور فعال این بازی ها را توسعه می دهد.

به نظر می رسد کمترین چیزی در مورد بازی بزرگ بعدی Silent Hill شناخته شده است. این سری در طول سال‌ها بسیار متنوع بوده است، از گیم‌پلی ترسناک کلاسیک برای بقای چند نفر اول تا تمرکز بیشتر در مبارزه Homecoming.

و به نظر می رسد که در واقع یک بازی چهارم در دست توسعه است، اگرچه مشخص نیست که آیا ما هرگز آن را بازی خواهیم کرد یا خیر. گراب گفت که شنیده است که این پروژه جداگانه ای است که احتمالاً برای دستگاه های تلفن همراه در تایوان انجام می شود. با این حال، گراب تاکید کرد که اگر یک محصول جداگانه موبایل باشد، این احتمال وجود دارد که قبل از تکمیل توسعه لغو شود. ما این موضوع را در پروژه‌های مشابه مرتبط با فرنچایزهای بزرگ دیگر مانند Titanfall دیده‌ایم، بنابراین بهتر است زیاد نگران این بازی نباشید.

رها نشده است

چیزی که ما به طور قطع می دانیم این است که Abandoned – بازی ترسناک بخار افزار احتمالی که برای اولین بار در وبلاگ پلی استیشن در سال 2021 معرفی شد – Silent Hill نیست. تقریباً بلافاصله، شایعاتی شروع شد مبنی بر اینکه تیزر مبهم بازی ترسناک در واقع احیای فرنچایز تولید شده توسط کوجیما است که گاهی اوقات توسط سازنده تشویق می شود. توییت هایی از Blue Box Game Studios. با این حال، این بار در استودیوی بازی موبی دیک و جواکیم موگرن اینطور نیست: کوجیما درگیر نیست و Abandoned نیز یک بازی Silent Hill نبوده و نبوده است.

آنچه می خواهیم از سایلنت هیل ببینیم

بنابراین ما می خواهیم چه چیزی از بازی جدید Silent Hill ببینیم؟ یک نفر بعد از این مدت طولانی غیبت از سریال چه شکلی می شود؟ و ما راه آسان را انتخاب نمی کنیم و فقط می گوییم “PT را احیا کنید.”

اولاً، کونامی عاقلانه خواهد بود که فاصله ای محض از شخصیت ها و خط داستانی بازی های قبلی داشته باشد. Capcom تقریباً این کار را به طور کامل با Resident Evil 7 قبل از معرفی مجدد برخی از شخصیت‌های گذشته به Resident Evil Village انجام داد، اما تفاوت زیادی بین بازی‌ها وجود نداشت، همانطور که برای Silent Hill وجود دارد. به نظر می رسد کوجیما این کار را با Silent Hills انجام دهد، زیرا شخصیت نورمن ریدوس جدید بود و PT آنقدر متفاوت بود که افشاگری او به عنوان یک بازی Silent Hill را غافلگیرکننده کرد.

البته این بدان معنا نیست که گذشته را باید به طور کامل فراموش کرد. سایلنت هیل نام‌دار هنوز هم قطعا می‌تواند صحنه‌ساز باشد، و Pyramid Head آنقدر دشمن نمادین است که از دست دادن شخصیت غیرمعقول است.

بازی‌های بقای ترسناک واقعی در چند سال گذشته دوباره احیا شده‌اند و فرمول تیراندازی پر از سرگرمی را کنار گذاشته‌اند که در آن Resident Evil برای مدتی به نفع کاوش‌های شدید و اتمسفر بود. البته نبرد هنوز در بازی های ترسناک مدرن وجود دارد، اما تاکید بر مدیریت منابع و به دست آوردن آن است خیلی دور خارج از خطر، نه مستقیماً در برابر آن، آن را به یک بازی ترسناک تر وحشتناک تبدیل می کند. به خصوص در مورد سریال هایی مانند سایلنت هیل که به جای ماموران و پلیس های خاص به شدت بر روی افراد عادی تمرکز می کند، این رویکرد بسیار منطقی است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.