منو سایت

بازی‌های جدید Call Of Duty: Warzone 2 و Modern Warfare 2 در حال ظهور هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی‌های جدید Call Of Duty: Warzone 2 و Modern Warfare 2 در حال ظهور هستند

بازی‌های جدید Call Of Duty: Warzone 2 و Modern Warfare 2 در حال ظهور هستند

تایید شده است که Call of Duty: Modern Warfare 2 اواخر امسال از راه خواهد رسید و با نزدیک شدن به تاریخ انتشار، اطلاعات و شایعات بیشتری در مورد نسخه آتی Infinity Ward منتشر می شود.

گزارش اخیر نشان می دهد که انتشار رسمی اکتیویژن برای Modern Warfare 2 برای ماه ژوئن برنامه ریزی شده است، در حالی که نسخه بتا چند نفره ممکن است در ماه آگوست ارائه شود. با این حال، این مانع از افشای زودهنگام برخی از این جزئیات درز نمی شود.

در حال پخش: کینگ کونگ در مقابل گودزیلا! پخش زنده در Call of Duty Warzone

در 18 می، بازی معروف Call of Duty TheMW2Ghost منقضی شد ادعای توییت آنها نقشه آینده را دیده‌اند، که معتقدند هم برای Warzone 2 و هم برای حالت DMZ استفاده می‌شود، که قرار است در Modern Warfare 2 ارائه شود، که منابع پیشنهاد می‌کنند یک حالت بقا با الهام از Tarkov است. TheMW2Ghost یک طرح نقشه ساده شده را در توییتر به اشتراک گذاشتکه می گویند به عنوان یک بازسازی بر اساس تصویر واقعی نقشه کشیده شده است.

تصویر ترسیم شده از خروجی جزئیات زیادی ارائه نمی دهد، اما رودخانه بزرگی را نشان می دهد که در امتداد نقشه دریاچه به سمت شرق جریان دارد. چندین آیکون قفل و سلاح روی نقشه مشخص شده است، اما مشخص نیست که دقیقاً چه چیزی را برای این عنوان جدید نشان خواهند داد.

در 17 می، یوتیوبر NerosCinema اطلاعات احتمالی در مورد Warzone 2 را در کانال یوتیوب خود فاش کرد و ادعا کرد که تغییری در نحوه کاهش بار برای ادامه Battle Royale ایجاد خواهد شد. در حالی که انتظار می‌رود هزینه‌ها در Warzone 2 باقی بماند، NerosCinema معتقد است که روش ارائه آن با معرفی ویژگی جدیدی به نام Strongholds تغییر خواهد کرد. طبق این نشت اطلاعات، افت بار در پشت تابع Stronghold قفل می شود و بازیکنان باید مجموعه ای از وظایف یا اهداف را برای دسترسی به بار خود انجام دهند. غنایم زمینی معمولی همچنان در دسترس خواهد بود، اما فاش شده نشان می دهد که Strongholds تنها راهی را برای بازیکنان ارائه می دهد تا هزینه های شخصی خود را در این دنباله Warzone دریافت کنند.

بنابراین این امکان وجود دارد که قفل های موجود در تصویر نقشه ترسیم شده توسط TheMW2Ghost مکان های بالقوه منطقه جنگی Stronghold را مشخص کنند. همچنین اطلاعاتی در NerosCinemas منتشر شده است توسط روزنامه نگار و منبع تام هندرسون تایید شده است. هندرسون در توییتر نوشت: «من قرار نیست خوش بگذرانم، اما بسیاری از آن درست است. “من حدس می‌زنم تناقضاتی وجود داشته باشد، زیرا منبع نمی‌تواند جزئیات دقیق را به خاطر بسپارد… اما بله، به نظر می‌رسد که نشت بیش از حد وجود دارد.”

افشای اطلاعات بیشتر از NerosCinemas نشان می دهد که ادامه نبرد سلطنتی بیشتر شبیه Black Ops 4 خواهد بود تا Warzone در Modern Warfare 2019. زره همچنان در دسترس خواهد بود، اما منبع YouTuber می گوید بازیکنان باید کیفی پیدا کنند تا آن را بپوشند. که بیشتر به سمت سیستم زرهی Blackout متمایل می شود. مانند Blackout، انتظار می رود که بازیکنان یک کیسه تجهیزات با موجودی محدود داشته باشند. NerosCinemas پیشنهاد می‌کند که سلاح‌های اضافی نیز ممکن است در کیسه ذخیره شوند، اما فضای بیشتری را در موجودی نسبت به سایر اقلام اشغال می‌کنند، با تکیه بر تجربه سنتی‌تر نبرد سلطنتی برای مدیریت موجودی.

این امکان وجود دارد که Warzone 2 به عنوان ترکیبی بین Blackout و Warzone توسعه یابد، اما مانند همیشه، شایعات را باید با احتیاط دید و همیشه می توان جزئیات را قبل از عرضه تغییر داد. در اینجا تمام جزئیات مربوط به Modern Warfare 2 را بررسی می کنیم و همه چیزهایی را که تاکنون در مورد Warzone 2 می دانیم برجسته می کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.