منو سایت

بازگشت 4 نکته برای کهیر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازگشت 4 نکته برای کهیر

در DLC Back 4 Blood Ridden Hives با تهدیدات جدیدی در سطوح جدید روبرو خواهید شد تا زمانی که بهترین جوایز بازی را تا کنون درو کنید، اما تنها در صورتی که موفق به فرار زنده از هزارتوهای عنوانی افراد بیچاره شوید. به همین دلیل است که می‌توانید از نکات Ridden Hive ما استفاده کنید، زیرا رفتن به کندو صرفاً برای مردن، از نظر پیشرفت ملموس سود چندانی برای شما نخواهد داشت. در اینجا چند نکته مهم برای یافتن، پاکسازی و زنده ماندن کهیرهای سوار شده در Back 4 Blood آورده شده است.

هنگ را در تمام ماموریت های خود بیاورید

برای اجرای DLC Back 4 Blood، باید به طور تصادفی Ridden Hives را در سرتاسر دنیای بازی پیدا کنید، اما ماهیت آنها به این معنی است که می توانید بدون اینکه بدانید در نزدیکی آن قرار دارد، درست از یکی عبور کنید. برای حل این مشکل، مطمئن شوید که یکی از گروه شما به عنوان Heng، یکی از دو Cleaner جدید همراه با DLC بازی می کند. مهارت انفعالی آن به آن اجازه می دهد تا به طور خودکار کندوهای سوار شده را هنگامی که در نزدیکی هستند شناسایی کند و این اطمینان را به شما می دهد که هرگز یکی از نزدیکان را از دست ندهید.

در حال پخش: DLC Back 4 Blood – Tunnels of Terror برای اجرای برنامه افزودنی

توتم ها را با جمجمه ها ترکیب کنید تا حمل و نقل آنها آسان تر شود

پس از وارد شدن به Hive رایدن، هدف جمع آوری و فرار با توتم های جمجمه است. آنها در گروه های سه تایی در اطراف کندوهای متقاطع مانند رها می شوند و اگر تیرانداز گروه OG باشید، می بینید که کمی شبیه به شکل گنوم چامپسکی از Left 4 Dead 2 روز عمل می کنند. کسی که توتم جمجمه را حمل می کند نمی تواند آن را با سلاح یا شی دیگری بدون انداختن توتم تغییر دهد. این یک آشفتگی واقعی خواهد بود، به جز در این مورد، توتم های جمجمه نیز سلاح های خوبی برای شکستن هستند.

حتی بهتر از آن، وقتی توتم‌های دیگری را در اطراف کندوها پیدا می‌کنید، می‌توانید آنها را ترکیب کنید، که حمل این سه را آسان‌تر می‌کند – زیرا این بدان معناست که فقط یک نفر نیاز به داشتن یک توتم دارد. همچنین توتم را به عنوان یک سلاح تقویت می کند و یک سناریوی فرار مرگبار با حداکثر تعداد توتم روی جمجمه را به شما ارائه می دهد.

وقتی گم شدید، به دنبال شبکه بگردید

کهیرهای سوار شده برای ایجاد سرگیجه طراحی شده اند. با تونل های ساخته شده از گوشت و احشاء، پس از چند دقیقه در کندو، همه چیز می تواند کمابیش یکسان به نظر برسد. اما بهترین راه برای گذاشتن آرد سوخاری – به بیان مجازی، شما نمی خواهید از این طبقه غذا بخورید – این است که به دنبال ورودی های مسدود شده با تسمه باشید.

تورهای پاکسازی اغلب جاده های جدید یا حداقل اتاق های جدید را نشان می دهد که غارت بیشتری را پنهان می کند. اگر تا به حال چرخیده اید، نت ها دوستان شما هستند، حتی اگر پشت سر آنها سوار شده باشند، مطمئناً چنین نیستند.

رفتن به Ridden Hive به کار تیمی نزدیک‌تر از همیشه نیاز دارد.
رفتن به Ridden Hive به کار تیمی نزدیک‌تر از همیشه نیاز دارد.

آلبوم عکس

بدانید چه زمانی باید برش دهید و اجرا کنید

با کاوش در هر کندو، با خروجی های اولیه روبرو خواهید شد. احتمالاً بهتر است فوراً آنها را نگیرید، اما سعی کنید مکان آنها و نحوه بازگشت به آنها را به خاطر بسپارید، زیرا ممکن است زمانی فرا برسد که لازم باشد زودتر از انتهای واقعی کندو فرار کنید.

زنده ماندن از کندو یک نبرد فرسایشی است و اگر اندازه تیم شما در حال کوچک شدن و خشن شدن است، گاهی اوقات بهتر است که کندو را زودتر از موعد ترک کنید و توتم های جمجمه ای را که دارید ذخیره کنید، حتی اگر همه آنها نباشند. عنصر ریسک-پاداش در اینجا کاملاً وسوسه انگیز طراحی شده است، اما اجازه ندهید اعتماد به نفس بیش از حد احمقانه شما را از باز کردن لوازم آرایشی منحصر به فرد جدید با توتم های جمجمه خود باز دارد. گاهی اوقات کمتر، بیشتر است.

قفسه سینه های کج را با مسئولیت خود باز کنید

در هر کندو تعداد زیادی سینه کج پیدا خواهید کرد – جعبه های سفید قفل شده با برخی از بهترین غارت های ممکن در بازی. با این حال، باز کردن آنها باعث آسیب جدی به هر یک از اعضای تیم شما می شود. آسیب آسیب دیدگی از دست دادن HP است که با کمک کیت های پزشکی قابل ترمیم نیست، به این معنی که حتی یک یا دو قفسه سینه کج باز می تواند تیم شما را بسیار مستعد دستگیری و قتل کند.

پس با گروه خود ارتباط برقرار کنید و قبل از اینکه فقط یک جعبه کج بی‌احتیاطی را باز کنید، وضعیت تیمتان را یادداشت کنید. اگرچه این صندوق ها بلیط شما برای تجهیز سلاح ها و ملحقات جدید از سطح افسانه ای بازی هستند، سلاح های واقعا خوب ممکن است به اندازه نوار سلامتی شما ارزشمند نباشند، بنابراین با دقت انتخاب کنید.

ثروت را به اشتراک بگذارید

اگر یک سینه کج را باز کنید، خواهید دید که آنها مملو از وسایل اضافی هستند. اما این بدان معنا نیست که برای همه کافی است. در داخل هر قفسه سینه کج، چندین سلاح و ضمیمه افسانه ای به همراه موارد کمتر رایج پیدا خواهید کرد.

از آنجایی که احتمالاً نمی خواهید هر جعبه کج را که پیدا می کنید باز کنید، مهم است که محتویات چند جعبه را که باز می کنید به اشتراک بگذارید. اگر فقط یک یا دو بازیکن بهترین طعمه را داشته باشند، تیم شما نامتعادل خواهد بود، که می تواند منجر به این شود که نظافتچی های ضعیف گروه را به پایین بکشند – یا بدتر از آن، زمانی که بهترین بازیکنان شما بمیرند و هیچ کس با چیزی خیالی زنده نباشد. مبارزه با Back 4 Blood در مورد کار تیمی است و این موضوع در Ridden Hive حتی بیشتر صادق است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.