منو سایت

بازسازی The Last Of Us بسیار شبیه به The Last Of Us قسمت 2 است – گزارش

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازسازی The Last Of Us بسیار شبیه به The Last Of Us قسمت 2 است - گزارش

بازسازی The Last Of Us بسیار شبیه به The Last Of Us قسمت 2 است - گزارش

Naughty Dog هفته گذشته در جریان بازی Summer Game Fest Live از بازسازی The Last of Us خبر داد و گزارش جدید بسیاری از تغییرات این ظاهر کوچک را نشان می دهد.

Digital Foundry بسیاری از فیلم‌های موجود در تریلر جدید را به تصاویری که در بازی The Last of Us Remastered PS4 بازآفرینی شده‌اند، رتبه‌بندی کرده است و بسیاری از زمینه‌هایی را نشان می‌دهد که این بازسازی جزئیات بصری را افزایش می‌دهد. واضح‌ترین آن پیچیدگی و چگالی صحنه است، با بازسازی PS5 مناطقی را نشان می‌دهد که اگرچه از نظر طرح‌بندی یکسان هستند، اما سطوح بالاتری از هندسه و سبز بودن را نشان می‌دهند تا بسیار جزئی‌تر از موارد موجود در ریمستر به نظر برسند.

یکی دیگر از جنبه های جالب انیمیشن کاراکترها است که به نظر می رسد برای درج جزئیات ریزتر از نو طراحی شده است. Digital Foundry مواردی را ذکر می‌کند که در آن چشم‌های الی نمایش پیچیده‌تری از انیمیشن‌ها را در حین تماشای ساختمان‌ها نشان می‌دهد، و همچنین مثال دیگری که در آن زبان بدن او در طول بحث با جوئل بسیار طبیعی‌تر به نظر می‌رسد. انیمیشن دیالوگ ها نیز در بازسازی بسیار نرم تر و دقیق تر به نظر می رسد.

جالب اینجاست که این قاب همچنین فرصتی برای مقایسه این بازسازی با The Last of Us Part II که در پایان دوران PS4 عرضه شد و برخی از آخرین فناوری‌های Naughty Dog را نشان می‌دهد، ارائه می‌دهد. شاید تعجب آور نباشد که فیلم Firefly Hospital از هر دو قسمت دوم و این بازسازی اخیر تقریباً یکسان به نظر می رسد، همراه با بسیاری از شخصیت های مشابه که بین این دو بازی به اشتراک گذاشته شده است. این به شدت نشان می‌دهد که این بازسازی از همان تکنیک‌های موجود در The Last of Us Part II استفاده می‌کند، که Digital Foundry پیشنهاد می‌کند راهی هوشمندانه برای استودیو برای کسب تجربه با پلی‌استیشن 5 در حین برنامه‌ریزی برای پروژه‌های آینده است.

The Last of Us Part I به طور انحصاری برای پلی استیشن 5 در تاریخ 2 سپتامبر با قیمت 70 دلار آغاز می شود. انتشار رایانه برای تاریخ نامشخصی بعدی برنامه ریزی شده است. Naughty Dog همچنین در حال کار بر روی یک بازی مستقل بر اساس حالت چند نفره The Last of Us’ Factions است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.