منو سایت

بازسازی Silent Hill 2 برای پلی استیشن 5 است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازسازی Silent Hill 2 برای پلی استیشن 5 است

در روزها و هفته های اخیر شایعات مختلفی در سری بازی های Silent Hill منتشر شده است. پس از آشنایی با بازی جدید Silent Hill; شایعه جدید برای انتشار بازسازی بازی Silent Hill 2 برای پلی استیشن 5 ذکر شد. طبق جدیدترین اخبار بازی، Silent Hill 2 توسط Bloober Team Studios برای کنسول سونی بازنگری شده و به زودی برای PC منتشر خواهد شد.

به گزارش پارسی گیم و به نقل از نکوهش کننده معروف NateTheHate، تیم استودیو بلوبری در حال ساخت نسخه بازسازی شده Silent Hill 2 برای کنسول پلی استیشن 5 است، این استودیو تغییرات زیادی در بازی اصلی ایجاد کرده و پازل های آن را تغییر داده است. پایان های جدیدی نیز به داستان اضافه شده و گیم پلی بازی با تغییرات مختلفی روبه رو است. مخبر ادعا می کند که بازی به صورت انحصاری منتشر خواهد شد. اما نسخه PC نیز منتشر خواهد شد.

بازسازی Silent Hill 2 تنها بخشی از مجموعه ای از وحشت های در دست ساخت است. گزارش های اخیر حاکی از ساخت چندین بازی جدید است. پروژه اول در واقع نهمین شماره رسمی از سری Silent Hill است که ادامه بازی های قبلی خواهد بود و توسط کونامی ساخته خواهد شد. تقریبا یک دهه از آخرین شماره بازی یعنی Silent Hill: Downpour می گذرد و کونامی هیچ پروژه جدیدی منتشر نکرده است.

ریمیکس سایلنت هیل 2 سایلنت هیل 2

بازی های جدید از سری Silent Hill

پس از شایعاتی مبنی بر بازسازی Silent Hill 2، اطلاعاتی در مورد او توسط روزنامه نگاران و خبررسان دیگر منتشر شد. جف گراب، گزارشگر رسانه VentureBeat در پاسخ به این توییت نوشت که این شایعات با آنچه او شنیده مطابقت دارد. او ادعا می کند که اطلاعاتی را از چندین منبع مختلف شنیده است. گراب نوشت که کونامی در حال آماده شدن برای معرفی بازی جدید Silent Hill در E3 2021 است. اما لغو نمایش توسط Konami در نهایت باعث تاخیر در معرفی بازی شد. شنیده ها حاکی از آن است که براندازی از سری Silent Hill به همراه شماره نهم منتشر خواهد شد.

طرفداران سایلنت هیل مدت ها منتظر عرضه یک بازی جدید بودند و در چند سال اخیر شایعات زیادی منتشر شده است. Bloober Team Studios در چند سال گذشته The Medium را منتشر کرده است و سال گذشته یک سرمایه گذاری مشترک با Konami امضا کرد. این قرارداد به آنها اجازه می دهد بازی های جدیدی بسازند. به نظر می رسد همکاری کونامی و تیم بلوبری در وهله اول با ارائه نسخه بازسازی شده Silent Hill 2 جدی گرفته شود.

تصاویری از پروژه مخفی مربوط به دنیای Silent Hill روز گذشته به بیرون درز کرد که به سرعت توسط کونامی حذف شد. این تصاویر در پلتفرم های دیگر آپلود شده اند و ممکن است با یک بازی جدید یا حتی یک بازی لغو شده مرتبط باشند. کونامی به شایعات اخیر پاسخی نداده است و باید منتظر اطلاعات رسمی باشیم.

منبع: Segmentnext