منو سایت

بازسازی Resident Evil 4 نیز برای Xbox One منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازسازی Resident Evil 4 نیز برای Xbox One منتشر خواهد شد

با تایید انتشار Resident Evil 4 Remake برای پلی استیشن 4، لیست جدیدی در فروشگاه آمازون از انتشار این بازی برای ایکس باکس وان خبر می دهد. در مراسم رونمایی از نسخه بازسازی شده Resident Evil 4، کپکام کنسول های جدید و رایانه شخصی را به عنوان پلتفرم های هدف معرفی کرد. این کمپانی در نمایشگاه بازی توکیو خبر خوبی برای دارندگان PS4 داشت و اعلام شد که اثر جدید آن ها برای نسل هشتم نیز منتشر خواهد شد.

صفحه فروشگاه Resident Evil 4 Remake از انتشار آن برای کنسول های Xbox One و Xbox Series X/S خبر داد. این خبر هنوز توسط استودیو تایید نشده است، اما اطلاعات آمازون به ندرت اشتباه است. کپکام در نمایشگاه اخیر اعلام کرد که بررسی کنسول های نسل قبل نشان می دهد که احتمال عرضه نسل هشتم وجود دارد. در ضمن برنامه ای برای انتشار بازی برای نسل هشتم وجود نداشت. در آن زمان فقط PS4 معرفی شد و به نظر می رسد که Xbox One نیز قادر به اجرای این بازی خواهد بود.

Resident Evil 4 Remake Xbox One

انتشار Resident Evil 4 Remake برای نسل هشتم

کاربران Reddit در صفحه فروش بازی سخت کار کرده اند و نکات بسیار خوبی را ارائه کرده اند. نسخه PS4 بازی برای پیش خرید موجود نیست و تنها نسخه ای از بازی است که برای فروش آماده نیست. البته می دانیم که این بازی در نهایت برای این پلتفرم منتشر خواهد شد و در زمانی دیگر این صفحه فعال خواهد شد. یکی دیگر از کاربران نوشته است که نسخه Xbox One بیش از یک ماه است که در فروشگاه موجود است و اولین بار در 26 آگوست سال جاری دیده شده است.

این احتمال وجود دارد که کپکام تریلر جداگانه ای را برای نسخه ایکس باکس وان آماده کرده و در آینده آن را ارائه کند. اگر نسخه Xbox One واقعی باشد و این بازی برای نسل هشتم منتشر شود، شاهد افت گرافیک و وضوح بازی خواهیم بود. کنسول های نسل هشتم توانایی ارائه گرافیک با وضوح بالا امروزی را ندارند و به دلیل کمبود حافظه SSD، اطلاعات را به کندی پردازش می کنند. اکثر بازی های امروزی با در نظر گرفتن حافظه های SSD طراحی می شوند.

هزینه Resident Evil 4 Remake یکی دیگر از موضوعاتی است که بحث های زیادی را به همراه داشته است. قیمت اولیه 60 دلار است و برخی از افراد در مورد احتمال فروش بازی به قیمت 70 دلار صحبت می کنند. البته تخفیف جدیدی اعمال شده و می توانید بازی را با قیمت 55 دلار خریداری کنید. منتظر باشید تا بازسازی Resident Evil 4 در 24 مارس 2023 (4 آوریل 1401) منتشر شود.

منبع: TheGamer