منو سایت

بازسازی GTA San Andreas با Unreal Engine 5 شگفت انگیز به نظر می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازسازی GTA San Andreas با Unreal Engine 5 شگفت انگیز به نظر می رسد

یکی از تولید کنندگان اخیراً موفق به بهبودی شده است GTA San Andreas با Unreal طراحی شد و نتایج شگفت انگیزی به دست آمد. در حالی که Rockstar GTA San Andreas بازسازی شده را برای کنسول ها و رایانه های جدید منتشر کرد. طرفداران از کیفیت گرافیکی آن چندان راضی نیستند و به همین دلیل سازندگان شخصا شروع به کار بر روی بازسازی این اثر محبوب دنیای آزاد با Unreal Engine 5 کردند.

بدون شک Unreal Engine 5 مهمترین موتور گرافیکی امروزی است و در کیفیت آن شکی نیست. تیم های حرفه ای مختلف در سراسر جهان از بازی های جدید ساخته شده با این موتور; آنها کشف شدند و هر روز بر تعداد آنها افزوده می شود. در همان زمان، یکی از طرفداران و کاملا مستقل پروژه های جدیدی را گنجانده بود که توانایی های موتور جدید اپیک گیمز را به نمایش می گذارد. بازسازی GTA San Andreas با پوسته های جدید و مدل های جدید در دست ساخت است.

یکی از مشهورترین سازندگان GTA جهان اخیراً Groove Street را از GTA San Andreas در Unreal Engine 5 بازسازی کرد و نتیجه شگفت انگیز بود. TeaserPlay به تازگی عکس هایی از جدیدترین پروژه خود را به نمایش گذاشته و شاهد بازسازی خیابان Grove، منطقه خاطره انگیز بازی San Andreas هستیم. این متریال هم در شب و هم در روز محله معروف، بافت های با کیفیت و نورپردازی شگفت انگیز را نشان می دهد.

بازسازی GTA San Andreas

بازسازی GTA San Andreas با Unreal Engine 5

جالب است بدانید که مدل سه بعدی شخصیت سیجی نیز در این دمو قرار دارد. این مدل توسط شخصی به نام حسین دیبا ساخته شده است که البته پروژه ای مربوط به MetaHuman نیست. اما جزئیات منحصر به فردی وجود دارد. تعدادی از طرفداران بازی نوشتند که GTA San Andreas مستحق چنین بازسازی است و Rockstar مجبور به انتشار چنین بازی است.

متاسفانه نسخه بازسازی شده GTA San Andreas با Unreal Engine 5 قابل دانلود نیست و سازنده فایل های بازی را منتشر نکرده است. Take-Two از انتشار رسانه های GTA جلوگیری می کند و با حذف اکثر مقالات پرطرفدار، تولیدکنندگان را به طرح دعوی و شکایت تهدید می کند. با این حال، این نمایش تلاش لذت بخش یک طرفدار است که نه تنها قدرت Unreal را نشان می دهد. بلکه سرنخ هایی در مورد گرافیک احتمالی GTA 6 به ما می دهد. گفته می شود موتور GTA 6 قدرتمند است.

این پروژه جدید توسط هزاران نفر از طرفداران GTA تماشا شده است و بسیاری نوشته اند که ایکاش راک استار چنین بازی را عرضه خواهد کرد. نسخه بازسازی شده GTA San Andreas از سال گذشته برای کامپیوتر و کنسول ها در دسترس است. نسخه موبایل ریمستر سه گانه GTA‌ به تازگی به تعویق افتاده است. نظر شما در مورد دموی San Andreas چیست؟

منبع: DualShockers