منو سایت

بازسازی متال گیر سالید 3 در حال ساخت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازسازی متال گیر سالید 3 در حال ساخت است

اخیراً اطلاعاتی به بیرون درز کرده است که نشان از این استودیو دارد هنرپیشه ها مستقر در سنگاپور، در حال توسعه نسخه بازسازی شده بازی است Metal Gear Solid 3: Snake Eater (تله فلزی سخت 3). به نظر می رسد کونامی با احیای Silent Hill و چند بازی بزرگ دیگر که در آینده عرضه می شوند، به دنبال بازگشت به کانون توجه است.

اخیراً یک ویدیوی 17 ثانیه ای توسط توسعه دهنده چینی Virtuos در کانال یوتیوب این استودیو منتشر شد و به سرعت حذف شد. این ویدیو که صحنه ای از جنگل سرسبز را با صدای آرامش بخش پرندگان و کد مورس ترکیب می کند، با بازسازی Metal Gear Solid 3. آشکار کرد این موضوع به گمانه زنی ها درباره بازسازی Metal Gear Solid 3: Snake Eater دامن زد. همچنین طبق شایعات فراوان و معنای رمز مورس، از این نسخه بازسازی شده تا پایان سال 2022 مراسم اهدای جوایز The Game که در تاریخ 8 دسامبر (17 مارس) برگزار می شود. آشکار خواهد شد. رویدادی که در آن علاوه بر انتخاب بهترین بازی های سال، عناوین و بازسازی های زیادی ارائه می شود.

اگرچه کونامی مدتی پیش شایعه بازسازی Silent Hill 2 را فاش کرد، اما آنها به طور رسمی بازسازی Snake Eater را اعلام نکردند. اما این اولین باری نیست که نسخه بازسازی شده Metal Gear Solid 3 در دست ساخت است. سال گذشته، جیانگ لی، توسعه دهنده اصلی Virtuos در پروفایل لینکدین خود اشاره کرد که در هنگام کار در ساخت یک بازسازی اکشن ماجراجویی اعلام نشده درگیر بوده است. این استودیو بار دیگر به شایعات مبنی بر تایید تیم بازسازی Sneaker Eater دامن زد.

بازسازی بازی Metal Gear Solid 3

بازسازی متال گیر سالید 3

از طرف دیگر VGC قبلاً گزارش شده بود که تیم سازنده مذکور در حال همکاری با کونامی بر روی بازسازی است Metal Gear Solid 3: Sneak Eater ه- همچنین یکی از هنرمندان این استودیو که نسخه ای از کتاب هنری (آثار هنری) را روی میز خود داشت، اشاره کرد که از آن به عنوان مرجع فعالیت های فعلی خود استفاده کرده است. در همین حال، این کتاب هنری مطابق با شایعات بازسازی Snake Eater است.

بنابراین تا زمانی که کونامی اطلاعات رسمی در مورد آن منتشر نکند، همه این جزئیات را باید شایعه دانست. همچنین گزارش‌های اخیر ادعا می‌کنند که کونامی در حال کار بر روی ریمسترهای Metal Gear Solid 1، 2 و 3 است. حال این سوال پیش می آید که چرا Virtuous با بازسازی Snake Eater، سومین بازی از سری متال گیر شروع شد. این احتمال وجود دارد که کونامی این بار سعی در بازسازی آنها به ترتیب زمانی داشته باشد، زیرا وقایع بازی در واقع سال ها قبل از تولد Solid Snake رخ می دهند.

منبع: Gamingbolt