منو سایت

بازسازی سری Gears of War برای ایکس باکس منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازسازی سری Gears of War برای ایکس باکس منتشر شد

ایکس باکس قصد دارد پس از انتشار ریمستر Halo Games، Halo The Master Chief را منتشر کند ریمستر سری Gears of War آن آغاز شده. شایعات جدید می گویند که مایکروسافت بازی های بسته Gears را در یک مجموعه بازسازی شده برای کاربران ایکس باکس و رایانه های شخصی منتشر خواهد کرد.

به گزارش پارسی گیم و به نقل از پادکست XboxEra، بازسازی Gears of War برای کنسول های Xbox و PC ساخته شد. نیک بیکر، یکی از همکاران نزدیک مایکروسافت و تیم ایکس باکس، در قسمت جدیدی از پادکست گفت که فرنچایز مایکروسافت Exclusive Shooter مانند مجموعه MasterChef با گرافیک بهتر و جزئیات بیشتر بازسازی خواهد شد. این شایعه در حالی منتشر می شود که گزارش هایی مبنی بر انتشار فرنچایز محبوب Xbox Remaster منتشر شده است. در همین حین ساخت نسخه بعدی Gears of War با The Coalition آغاز شد.

ریمستر Gears of War

بازسازی بازی Gears of War در راه است

نیک بیکر درباره بازسازی Gears of War گفت: مدتی پیش گفتم یکی از فرنچایزهای مایکروسافت به عنوان مجموعه Master Chief منتشر خواهد شد. من معتقدم این بازی امسال منتشر خواهد شد.» او در ادامه می گوید که همه این بازی را می دانستند و از همکاران پادکست خود خواستند که کلمه چرخ دنده را بگویند. با این حساب مجموعه Gears به ​​عنوان مجموعه ای با گرافیک بهتر در اختیار کاربران ایکس باکس و رایانه های شخصی قرار می گیرد.

بیکر گفت: «اگر نگاه دقیق‌تری به بازی‌های ایکس‌باکس منتشر شده از نوامبر ۲۰۲۱ تا نوامبر ۲۰۲۲ بیندازید، خواهید دید که این مجموعه هیلو، گیرز یا فورتزا خواهد بود. مایکروسافت این گفته را تایید نکرده و هیچ خبر رسمی در مورد بازی وجود ندارد. در صورت ریمستر Gears of War واقعا در حال ساخت اطلاعات رسمی در مورد رویداد مشترک Xbox و Bethesda دریافت خواهیم کرد. این مراسم 12 خردادماه به صورت زنده پخش خواهد شد. لازم به ذکر است مدت زمان برنامه 90 دقیقه خواهد بود.

بازسازی سری Gears of War برای ایکس باکس منتشر شد

راهنمای گام به گام Gears 5

زمانی که مایکروسافت Xbox One را منتشر کرد، Remaster اولین بازی Gears of War را با گرافیک و وضوح بالاتر منتشر کرد. برای نسخه های بعدی این اتفاق نیفتاد و دارندگان کنسول ایکس باکس باید نسخه ایکس باکس 360 را از طریق بازی دانلود کنند. انتشار Gears of War 4 و تغییر استودیو از Epic Games به The Coalition با انتقاداتی مواجه شد و کیفیت بازی کاهش یافت. Gears 5 توانست یک تجربه عالی را به ارمغان بیاورد و به ریشه ها بازگردد.

Gears 5 در حال حاضر از طریق GamePass در دسترس است و بخش چند نفره آن نیز میزبان حالت ها و بازیکنان مختلف است. نظر شما در مورد انتشار نسخه بازسازی شده Gears of War چیست؟

منبع: EuroGamer