منو سایت

بازسازی بازی Horizon Zero Dawn برای پلی استیشن 5 در دست ساخت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازسازی بازی Horizon Zero Dawn برای پلی استیشن 5 در دست ساخت است

چندین منبع برای ایجاد نسخه جدید بازی Horizon Zero Dawn آنها کنسول پلی استیشن 5 را با گرافیک بهبود یافته معرفی کردند. یک بازی چند نفره و آنلاین نیز از این مجموعه در حال ساخت است که اسپین آف این مجموعه محسوب می شود. اخبار منتشر شده توسط VGC به سرعت توسط رسانه های دیگر دریافت شد و منابع مختلف وجود این پروژه ها را تایید کردند.

ماهیت بازسازی Horizon Zero Dawn نامشخص است و طبق گزارشی، پروژه جدید بیشتر یک ریمستر خواهد بود تا یک بازسازی کامل. طبق آخرین اخبار بازی، سیستم نورپردازی، کیفیت بافت های گرافیکی، انیمیشن ها و مدل های کاراکتر بهبود یافته و مطابق با استانداردهای امروزی خواهد بود. لازم به ذکر است که نسخه جدید از ویژگی های دسترسی بیشتری استفاده می کند که در بازی Horizon Forbidden West معرفی شده بود. به هر حال، حالت های گرافیکی مختلف و بهبودهای جزئی در گیم پلی از برنامه های این استودیو است.

هدف اصلی توسعه دهندگان افزایش گزینه های دسترسی و در دسترس ساختن بازی برای افراد بیشتری است. این بازی از قابلیت های کنسول پلی استیشن 5 بهره می برد و از ویژگی هایی مانند نرخ فریم رایگان و VRR پشتیبانی می کند. تغییرات گیم پلی بازی جزئی خواهد بود و برخی از ویژگی های دنباله به نسخه اول اضافه خواهد شد. مشخص نیست که آیا گلایدر به بازی اضافه خواهد شد یا خیر. لازم به ذکر است که بازسازی Horizon Zero Dawn با تمرکز بر بهبود گرافیک ساخته خواهد شد و وضعیتی مشابه با بازسازی Last of Ace خواهد داشت. بسیاری آن را به جای بازسازی، ریمستر نامیدند.

بازسازی بازی Horizon Zero Dawn

بازی چند نفره Horizon

بازسازی Horizon Zero Dawn تنها پروژه ای نیست که توسط گوریلا گیمز ساخته شده است. به نظر می رسد چند نفره آنلاین نیز در دست ساخت است. بازی چند نفره Horizon یک نسخه کوچک است که برای هر دو پلتفرم PS5 و PC توسعه یافته است. در حال حاضر اطلاعاتی از این پروژه در دسترس نیست و فقط می دانیم که قبایل در این سریال حضور دارند و شاهد جنگ بین آنها هستیم. لازم به ذکر است که سونی در ژوئن امسال پروژه چند نفره The Last of Us را ارائه کرد که شخصیتی مشابه این بازی دارد.

دو منبع مستقل این خبر را تایید کرده و گفته اند که پروژه چند نفره Horizon در حال ساخت است. منبع دیگری افزود که یک ویژگی Co-op-like ارائه خواهد شد و سفارشی سازی و موارد نیز بر اساس سری Horizon خواهد بود. Horizon Zero Dawn پنج سال پیش برای کنسول PS4 منتشر شد و چندی پیش نسخه PC نیز منتشر شد. دنباله ای که اوایل امسال منتشر شد، به دلیل گرافیکش مورد تحسین قرار گرفت.

منبع: Wccftech