منو سایت

این Xbox Series X در حال اجرا به اندازه یک یخچال است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
این Xbox Series X در حال اجرا به اندازه یک یخچال است

این Xbox Series X در حال اجرا به اندازه یک یخچال است

با یخچال Xbox Series X واقعی مایکروسافت اشتباه نگیرید، مهندس و یوتیوبر Michael Pick یک غول بزرگ ساخت که Xbox Series X را به اندازه یک یخچال اجرا می کند. پیک در ویدئویی که روز دوشنبه آپلود شد و روند ساخت این کنسول غول پیکر را مستند کرد، گفت که این سیستم عظیم بیش از 6.82 فوت ارتفاع و 3.41 فوت عرض دارد – و بیش از 250 پوند وزن دارد.

اگرچه این در اصل فقط یک قاب و بدنه چوبی برای کنسول رسمی Xbox Series X مایکروسافت است، اما ساخت این سیستم – که به مرکز توسعه جوانان و نوجوانان YMCA در آتلانتا، جورجیا اهدا شد – چندین هفته طول کشید. طبق ویدیوی پیک، چالش برانگیزترین بخش ساخت، خم شدن مناسب بالای کنسول بود که تنها چند هفته طول کشید و “[really] کمک می کند تا این ساخت و ساز زنده شود، اگرچه هیچ کس بالا را نخواهد دید “زیرا آن بسیار بلند است.

این ساختار همچنین شامل تنظیمات متعددی برای طراحی رسمی است، مانند پورت های اضافی عقب و سایر جزئیات در بالا. هنگامی که روشن می شود، قاب غول پیکر سیگنالی را به Xbox Series X در داخل می فرستد، که سیگنالی را به میکروکنترلر آردوینو می فرستد، که سپس به موتور می گوید کنسول واقعی داخل آن را روشن کند. (سال گذشته پیک یک کنجکاوی کاری دیگر نیز انجام داد، نینتندو سوییچ به اندازه یک هیولا.)

اگر نمی‌توانید استفاده از یک کنسول تقریباً 7 فوتی را ببینید، American Girl هنوز مجموعه‌ای از لوازم جانبی مینیاتوری Xbox، از جمله Xbox Series X کوچک و حتی یک کپی کوچکتر از Ori و Will of the Wisps را دارد.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.