منو سایت

این Xbox سفارشی Elder Scrolls آنلاین شگفت انگیز به نظر می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
این Xbox سفارشی Elder Scrolls آنلاین شگفت انگیز به نظر می رسد

Bethesda یک کنسول سفارشی Xbox Series S را به The Elder Scrolls Online اختصاص داده است تا راه اندازی افزونه High Isle MMO کنسول را در این هفته تبلیغ کند.

Bethesda ANZ، بخش استرالیا و نیوزلند، با شخصی‌ساز استرالیایی We Are Robots همکاری کرده است تا طرحی از کنسول با موضوع زره‌های Ascendant Lord ایجاد کند. We Are Robots همچنین یک کنترلر مضمون و هدفون استریو ایجاد کرد. شما می توانید اقلام را در گالری زیر مشاهده کنید.

شرحی ارائه نشده است

گالری

طرفداران در منطقه ANZ می توانند با دنبال کردن Bethesda ANZ برنده شوند توییتراکانت های فیسبوک و اینستاگرام

به گفته Bethesda، طرح رنگی تهدیدآمیز و شوم برای مطابقت با “رفتار تاریک و مرموز” پروردگار در حال ظهور طراحی شده است. کنسول و کنترلر نیز دارای دال The Order هستند. بتسدا گفت: “در هر دو واحد، سیگل با خطوط پرآذین و تزئینات زره فولادی تیره آن احاطه شده است.”

در همین حال، این گوشی دارای آرم ouroboros است که نمادی از سه جناح ESO است که برای گفتگوهای صلح در جزیره High Isle گرد هم می آیند.

این کنسول ESO فقط آخرین ساخته منحصر به فرد است که از ANZ ساخته شده است. در اوایل این هفته، مایکروسافت با یک شرکت شیرینی پزی استرالیایی برای ساخت یک Xbox Series S که تماماً از شکر ساخته شده بود، همکاری کرد. علاوه بر این، YouTuber اخیرا Xbox Series X را با اندازه یک یخچال ساخته است که واقعاً کار می کند.

افزونه High Isle برای ESO در تاریخ 6 ژوئن برای رایانه شخصی عرضه شد و در 21 ژوئن برای کنسول عرضه شد. علاوه بر یک منطقه جدید، افزونه یک بازی کارتی به نام Tales of Tribute با بازی بیلی بوید، بازیگر ارباب حلقه ها، در جهان اضافه می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد High Isle – که در نهایت به شما امکان می دهد گربه خود را حیوان خانگی کنید – خلاصه GameSpot High Isle ESO را بررسی کنید، شامل تاریخچه، محتوا و هر چیز دیگری که می دانیم.

در دیگر اخبار Bethesda، ناشر اخیراً اطلاعات بیشتری در مورد دو مورد از بزرگترین بازی‌های آینده خود، Redfall و Starfield، به عنوان بخشی از نمایشگاه تابستانی Xbox / Bethesda به اشتراک گذاشته است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.