منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • این Stellar Nintendo Switch Graphics Upscaler را با قیمتی کمتر در آمازون دریافت کنید

این Stellar Nintendo Switch Graphics Upscaler را با قیمتی کمتر در آمازون دریافت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
این Stellar Nintendo Switch Graphics Upscaler را با قیمتی کمتر در آمازون دریافت کنید

کارت گرافیک mClassic Plug and Play Marseille در حال حاضر 20 درصد تخفیف دارد و قیمت آن را از 100 دلار به 80 دلار کاهش می دهد. معامله موجود است آمازون و GameStop و همچنین مستقیماً از طریق مارسی. مشخص نیست که معاملات بین آمازون و گیم استاپ چه زمانی بسته می شود، اما مارسی به افتخار روز جنگ ستارگان، mClassic را تا 4 می با این قیمت عرضه می کند.

اگر با کلید منحصربه‌فرد آشنا نیستید، مهم‌ترین نقطه‌ی فروش آن توانایی آن در بهبود گرافیک سوئیچ و کنسول‌های یکپارچه‌سازی با شماست و وضوحی تا 1440p به شما می‌دهد. mClassic یکی از بهترین لوازم جانبی برای نینتندو سوییچ است، اما یک ابزار کوچک عالی برای بسیاری از کنسول‌های دیگر، از جمله سیستم‌های نینتندو، پلی‌استیشن و ایکس‌باکس قدیمی است.

همچنین یک لوازم جانبی بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل فوق العاده در تلویزیون های مدرن است. بنابراین اگر می‌خواهید روی کنسول‌هایی مانند GameCube، Super Nintendo یا N64 بدون تلویزیون CRT بازی کنید، mClassic یک گزینه عالی است. کنسول‌های رترو بدون پورت HDMI می‌توانند از mClassic استفاده کنند و از آداپتور HDMI استفاده کنند (مانند. این یکی برای کنسول های کلاسیک نینتندو).

اگرچه متوجه شدیم که mClassic برای کنسول های نینتندو سوییچ و یکپارچهسازی با سیستمعامل عالی کار می کند، مسافت پیموده شده شما ممکن است بسته به کنسول و تلویزیونی که استفاده می کنید متفاوت باشد. با این حال، مهم نیست که روی کدام کنسول بازی می‌کنید، mClassic مطمئناً به شما کمک می‌کند تا بافت‌های واضح‌تر و تصویر واضح‌تری را برای بازی‌های یکپارچه‌سازی با سیستم‌عامل نشان دهید، و آنها را در تلویزیون‌های مدرن بسیار قابل پخش می‌کند.