منو سایت

این معامله با Fire Emblem Warriors: Three Hopes Launch Day عالی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
این معامله با Fire Emblem Warriors: Three Hopes Launch Day عالی است

این معامله با Fire Emblem Warriors: Three Hopes Launch Day عالی است

Fire Emblem Warriors: Three Hopes روی نینتندو سوییچ وارد شده است، اما اگر نسخه‌ای از آن را پیش‌سفارش نکرده‌اید، می‌توانید از یک معامله فوق‌العاده در روز عرضه استفاده کنید. هنگام استفاده از کد تبلیغاتی GSFWRIOS که در سرقت های روزانه، شما می توانید Fire Emblem Warriors: Three Hopes را تنها با 49 دلار، کمتر از قیمت معمول آن 60 دلار، دریافت کنید.

این تنها تخفیفی است که برای Fire Emblem Warriors: Three Hopes دیده‌ایم و بعید است تا ماه‌ها شاهد معامله بهتری باشیم. این معامله با حمل و نقل رایگان ارائه می شود و باید هفته آینده برسد. تیاو راه خواهد داد تا 7 جولای فعال باشید–بنابراین چند هفته فرصت دارید تا تصمیم بگیرید که آیا منتظر نظرات بیشتری هستید یا خیر.

او در بررسی ما از Fire Emblem Warriors: Three Hopes به لطف توسعه شخصیت عالی و نبرد اکشن سرگرم‌کننده، برنده 7/10 شد. اگر می‌خواهید قبل از خرید یک نسخه، بازی را آزمایش کنید، یک نسخه نمایشی در فروشگاه الکترونیکی موجود است.

Fire Emblem Warriors: Three Hopes بر اساس پایه و اساس ساخته شده توسط نسخه اصلی از سال 2017 ساخته شده است. با این حال، این بار تفاوت بزرگی وجود دارد، زیرا شما بیش از چند چهره مشهور از تحسین شده Fire Emblem: Three Houses، از جمله Edelgard را خواهید دید. ، دیمیتری و کلود. . علاوه بر عمل معمول Musuo که باعث می‌شود در نبردهای بزرگ با صدها دشمن روبرو شوید، می‌توانید در حین تلاش برای به دست آوردن برتری، به ارتش خود فرمان دهید.

یادداشت سردبیر: مقاله در 24 ژوئن 2022 به روز شد

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.