منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • این طرح مادام العمر 10 ترابایت فضای ذخیره سازی ابری بخشی از Google One است

این طرح مادام العمر 10 ترابایت فضای ذخیره سازی ابری بخشی از Google One است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
این طرح مادام العمر 10 ترابایت فضای ذخیره سازی ابری بخشی از Google One است

این طرح مادام العمر 10 ترابایت فضای ذخیره سازی ابری بخشی از Google One است

فضای ذخیره سازی ابری روشی مناسب برای ذخیره و دسترسی به فایل ها در هر دستگاه و در هر نقطه از جهان است. اما فضای ذخیره سازی ابری نیز می تواند گران باشد. پس از استفاده از 15 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی رایگان خود در Google Drive، می‌توانید محدودیت خود را با یک طرح اشتراک افزایش دهید. اگرچه 20 دلار در سال برای 100 گیگابایت چیز بدی نیست، اما در صورت نیاز به فضای کافی، این قیمت می تواند افزایش یابد. به عنوان مثال، یک برنامه ذخیره سازی 10 ترابایتی 100 دلار در ماه هزینه دارد.

خوشبختانه، اگر بدانید که در حال حاضر به کجا نگاه کنید و در حال حاضر می توانید، گزینه های بسیار مقرون به صرفه تری وجود دارد یک برنامه ذخیره سازی 10 ترابایتی برای Degoo Premium تنها با 80 دلار دریافت کنید با کد تبلیغاتی SAVE20NOW. بهترین بخش این معامله؟ این یک طرح مادام العمر است، بنابراین شما یک بار هزینه را پرداخت می کنید و مخزن برای همیشه متعلق به شماست.

این تخفیف از طریق معاملات GameSpot در دسترس است و تا پایان هفته در دسترس است. Degoo رابط کاربری آسانی دارد و به ویژه برای آرشیو کردن عکس ها ایده آل است. شما می توانید Degoo را روی دسکتاپ یا لپ تاپ خود و همچنین در دستگاه های تلفن همراه دسترسی داشته باشید.

Degoo از تعداد نامحدودی دستگاه پشتیبانی می کند، اما شایان ذکر است که محدودیت حجم فایل 1 گیگابایت وجود دارد. هر بار که آپلود می کنید از فایل های شما نسخه پشتیبان تهیه می شود و با رمزگذاری AES 256 بیتی ارائه می شود.

البته 10 ترابایت فضای ذخیره سازی زیادی دارد. احتمالا برای بسیاری از مردم بیش از حد. اگر می‌دانید که به فضای زیادی نیاز ندارید، می‌توانید محدودیت ذخیره‌سازی کمتری را انتخاب کنید. اکنون می توانید 1 ترابایت فضای ذخیره سازی با 50 دلار، 2 ترابایت با 60 دلار و 3 ترابایت با 70 دلار دریافت کنید. با این حال، کد تبلیغاتی SAVE20NOW فقط با سطح 10 ترابایت کار می کند، بنابراین با بیشترین ظرفیت ذخیره سازی بهترین ها را در قبال پول خود دریافت می کنید.

یادداشت سردبیر: مقاله در 10 ژوئن 2022 به روز شد

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.