منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • این شرکت می گوید مایکروسافت مانع از تلاش های اتحادیه نخواهد شد

این شرکت می گوید مایکروسافت مانع از تلاش های اتحادیه نخواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
این شرکت می گوید مایکروسافت مانع از تلاش های اتحادیه نخواهد شد

این شرکت می گوید مایکروسافت مانع از تلاش های اتحادیه نخواهد شد

مایکروسافت گفته است که مانع تلاش کارگران خود برای متحد شدن نخواهد شد، اگرچه این شرکت می‌گوید کارگران نباید اتحادیه‌ای تشکیل دهند تا از سوی مدیران ارشد شنیده شود. مایکروسافت این بیانیه را در بحبوحه جریان فزاینده تلاش‌های اتحادیه‌سازی در ایالات متحده، از جمله برخی در فضای بازی‌های ویدیویی که می‌تواند در آینده مایکروسافت را تحت تأثیر قرار دهد، بیان می‌کند.

در یک پست وبلاگی، برد اسمیت، رئیس مایکروسافت گفت که اقتصاد ایالات متحده “به رشد خود ادامه می دهد” و “بازار آزاد تا حدی با تغییر انتظارات عمومی در مورد ماهیت کار و مسئولیت های شرکت ها در حال تغییر شکل می باشد.”

در پاسخ به تلاش های اخیر کارگران آمریکایی برای اتحاد [workers at Amazon, Starbucks, and others have recently formed unions in the US]اسمیت گفت که آمدن اتحادیه‌های بیشتر «حتمی» است و ممکن است در مایکروسافت اتفاق بیفتد. این ممکن است به زودی برای مایکروسافت به واقعیت تبدیل شود، زیرا برخی از کارگران استودیوی Call of Duty Raven اخیرا به ایجاد اتحادیه رای دادند. مایکروسافت در حال خرید Activision Blizzard، فرنچایز Call of Duty و تمامی استودیوهای آن است. فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس، قبلاً گفته بود که مایکروسافت اتحادیه ریون را به رسمیت خواهد شناخت.

اسمیت گفت مایکروسافت به دنبال جلوگیری از اتحاد کارگران نخواهد بود، اما این شرکت همچنین اتحادیه ها را تشویق نمی کند. اسمیت گفت: «کارمندان ما هرگز مجبور نخواهند شد برای گفتگو با رهبران مایکروسافت سازماندهی کنند. اما ما همچنین می‌دانیم که محل کار در حال تغییر است.»

اسمیت گفت که مایکروسافت در مورد اتحادیه ها “صحبت کرده و سخت کار کرده است تا از” رهبران کارگری، تجاری و دانشگاهی یاد بگیرد. اما هنوز زود است، و اسمیت اذعان کرد: “ما تصدیق می کنیم که یادگیری بسیار بیشتری در پیش داریم تا پشت سرمان.”

اسمیت در ادامه گفت که مایکروسافت حق قانونی کارمندان خود را برای تشکیل یا پیوستن به اتحادیه به رسمیت می شناسد. اسمیت گفت: “ما به این حق احترام می گذاریم و معتقد نیستیم که کارمندان ما یا سایر ذینفعان شرکت با مخالفت با تلاش های قانونی کارکنان برای مشارکت در فعالیت های محافظت شده، از جمله تشکیل یا پیوستن به اتحادیه، سود می برند.”

مدیرعامل مایکروسافت همچنین اشاره کرد که مقامات ارشد مایکروسافت “سیاست درهای باز” و سایر “سیستم های گوش دادن به کارکنان و منابع” دارند تا به کارکنان کمک کنند احساس کنند شنیده می شوند.

در صورتی که کارمندان مایکروسافت بخواهند متحد شوند، اسمیت گفت مایکروسافت “کارمندان ما را برای تصمیم گیری آگاهانه و استفاده از حق قانونی خود در انتخاب تشکیل یا پیوستن به اتحادیه کارگری آسان تر می کند، نه سخت تر.”

“ما می دانیم که این یک سفر است و باید به یادگیری و تغییر ادامه دهیم زیرا انتظارات و دیدگاه های کارمندان با دنیای اطراف ما تغییر می کند. و ما می دانیم که کارفرمایان و کارمندان همیشه در مورد همه موضوعات توافق نخواهند کرد – و این خوب است، “اسمیت گفت.” با این حال، شاید ما حس خوش بینی را بر اساس این ارزیابی به ارمغان می آوریم که موفقیت در یک اقتصاد جهانی رقابتی مستلزم کسب و کارها و کارگران است. تلاش کنیم تا خوب کار کنیم.”