این شبیه ساز مقرون به صرفه به شما امکان می دهد در خانه گلف بازی کنید

این شبیه ساز مقرون به صرفه به شما امکان می دهد در خانه گلف بازی کنید

آیا می خواهید چند دور مجازی گلف بازی کنید، اما به چیزی کمی واقعی تر از Mario Golf: Super Rush نیاز دارید؟ چک کردن را در نظر بگیرید SwingLogic SLX MicroSim – میکرو شبیه ساز برای گلف خانگی، که به شما امکان می دهد قبل از رفتن به روابط، باشگاه ها را در خانه بچرخانید تا مهارت های خود را تقویت کنید. در حال حاضر شما می توانید سیستم پیشرفته را برای فقط 205 دلارکه شامل همه چیزهایی است که برای راه اندازی یک شبیه ساز گلف 4K نیاز دارید. آمازون SLX MicroSim را به قیمت 235 دلار می فروشد، بنابراین با خرید از طریق تخفیف های GameSpot، مقدار زیادی پول پس انداز می کنید.

بزرگترین نقطه ضعف Home Golf MicroSimulator سازگاری آن است. در حال حاضر، افرادی که می‌خواهند از طریق مک یا اندروید متصل شوند، شانسی ندارند – اگرچه به‌روزرسانی که برای اواخر امسال برنامه‌ریزی شده است، باید عملکردی را به اندروید اضافه کند.

مطمئناً به اندازه سنسورها و شبیه سازهای سطح بالا در بازار قوی یا غنی نیست، اما با توجه به اینکه ممکن است هزاران دلار قیمت داشته باشند، این کیت 205 دلاری گزینه ای عالی برای گلف بازانی است که به آن نیاز دارند. شبیه ساز مطمئن و سرگرم کننده در خانه که برد بانک را خراب نمی کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.