منو سایت

این تپانچه Battlefield 2042 در حال حاضر کاملاً شکسته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
این تپانچه Battlefield 2042 در حال حاضر کاملاً شکسته است

این تپانچه Battlefield 2042 در حال حاضر کاملاً شکسته است

وقتی صحبت از تفنگ SPAS-12 در Battlefield 2042 به میان می آید، overpowered دست کم گرفته می شود. در یک به روز رسانی جدید، تفنگ قدرتمند به خوبی عمل کرد و واقعا شکست، به بازیکنان این توانایی را داد که با یک ضربه از فواصل باورنکردنی دشمنان را بکشند، همانطور که در ویدیوی YouTube توسط JackFrags نشان داده شده است.

اگرچه این باگ در خود Battlefield 2042 قابل بازی نیست، اما در حالت بازی BF3 از طریق Battlefield Portal ظاهر شد. در بازی اصلی، بازیکنان نمی توانند از راندهای فرگ با SPAS-12 استفاده کنند، اما ترکیب مرگبار همچنان در حالت BF3 Portal TDM مجاز است. یک مشکل حتی بدتر در مورد تعادل این واقعیت است که به نظر می رسد این تفنگ برد باورنکردنی دارد، به طوری که جک فراگ مرتباً با یک شلیک از راه دور می کشد – در یک نقطه حتی از یک تک تیرانداز واقعی نیز پیشی می گیرد.

JackFrags حدس می زد که این باگ در یک اصلاح اخیر اضافه شده است، اما اعضای انجمن Reddit ادعا کردند که باگ SPAS-12 از زمان انتشار بازی در پورتال Battlefield وجود داشته است. یوتیوبر گفت که فقط ویدیویی از سوء استفاده های خود را با اسلحه شکسته آپلود می کند تا توجه توسعه دهندگان را جلب کند و به نظر می رسد استراتژی آن کارساز بوده است. از زمانی که این ویدیو منتشر شد، توسط DICE به عنوان یک موضوع شناخته شده پذیرفته شد، با مدیر انجمن کوین جانسون توییت کرد که “ما در حال بررسی این یکی هستیم.”

تا آن زمان، بازیکنان می توانند حالت BF3 TDM را در صورتی که می خواهند بر این تجربه غلبه کنند، آزمایش کنند – یا به سادگی از حالت تا زمانی که سلاح شکسته وصله نشده است، اجتناب کنند.