منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • این بسته 20 دلاری به شما یاد می دهد که چگونه شخصیت های کتاب های مصور را بکشید

این بسته 20 دلاری به شما یاد می دهد که چگونه شخصیت های کتاب های مصور را بکشید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
این بسته 20 دلاری به شما یاد می دهد که چگونه شخصیت های کتاب های مصور را بکشید

این بسته 20 دلاری به شما یاد می دهد که چگونه شخصیت های کتاب های مصور را بکشید

یادگیری نقاشی هرگز آسان نیست، اما حداقل این بسته آموزشی آن را ارزان می کند. در حال حاضر با تخفیف تا 20 دلار، آموزش طراحی مجموعه ای از شخصیت های کتاب های مصور 181 درس در طول 33 ساعت دوره آموزشی ارائه می دهد تا به شما کمک کند اصول اولیه طراحی، طراحی و همه چیز را یاد بگیرید. همانطور که از نام آن پیداست، این مورد برای کسانی که می‌خواهند شخصیت‌های کتاب کمیک بسازند، جذاب خواهد بود. با این حال، کار دوره احتمالاً برای هر کسی که به دنبال مقدمه ای برای ترسیم فیگورها است خوب کار می کند.

همه 181 درس در چهار دوره مختلف ترکیب شده اند. هر کدام از آنها روی مهارت متفاوتی تمرکز می کنند که برای شروع طراحی شخصیت های کتاب های مصور به آن نیاز خواهید داشت، از جمله استفاده از Manga Studio 5 و به تصویر کشیدن چهره ها از زوایای مختلف. در اینجا نگاهی دقیق‌تر به چهار دوره آموزشی موجود در کیت آموزش طراحی شخصیت‌های کمیک داریم:

  • چگونه گام به گام نقاشی شکل خود را بهبود دهیم
  • نحوه ترسیم ابرقهرمانان پویا از کمیک ها از ابتدا تا انتها
  • چگونه سرها را مرحله به مرحله از هر گوشه بکشیم
  • نقاشی دیجیتال هنر خارق العاده شگفت انگیز در Manga Studio 5

خرید شما با دسترسی مادام العمر به چهار دوره همراه است. بنابراین چه در زمان مطالعه خود محدود باشید و چه نیاز به مرور یک جلسه سال‌ها دور از کاردستی داشته باشید، می‌توانید مطمئن باشید که درس‌ها همیشه در دسترس شما هستند.

این دوره‌ها توسط رابرت مارزولو، هنرمند و معلمی که سال‌ها صرف توسعه برنامه‌های درسی آنلاین کرده و نویسنده کتاب است، ارائه می‌شود. آموزش کشیدن شخصیت های اکشن اگر بعد از اتمام این بسته به دنبال مقاله ترم بیشتری هستید، حتماً کتاب را با نقدهای فراوان بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.