منو سایت

این بازی داغ تابستان در بهترین خرید است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
این بازی داغ تابستان در بهترین خرید است

این بازی داغ تابستان در بهترین خرید است

تابستان چند هفته بیشتر از نظر فنی شروع نمی شود، اما این امر مانع از راه اندازی Best Buy نشده است بازی داغ فروش تابستانی. رویداد از شروع می شود از 3 ژوئن تا 5 ژوئنهر روز برای سه بازی جدید تخفیف‌های زیادی به ارمغان می‌آورد – و اگر پیشنهادات امروز نشانه‌ای باشد، این یک فروش است که باید مراقب آن باشید.

فروش تابستانی داغ بازی (3 ژوئن)

هر دسته از تخفیف ها در پایان روز منقضی می شوند، به این معنی که شما فقط تا ساعت 21:00 PT / 12:00 ET فرصت دارید تا پس انداز را پس انداز کنید. همچنین مجموعه‌ای از لوازم جانبی وجود دارد که با خرید عنوانی در کاتالوگ فروش تابستانی داغ گیمر، 50 درصد تخفیف دارند. این شامل هدفون HyperX Cloud Stinger Core، کیت شروع Elite Edition برای نینتندو سوییچ، یک ایستگاه شارژ کنترلر Xbox Series X یا بازی PS5 و کابل شارژ.

Far Cry 6 یکی از بهترین تخفیف های امروز را می بیند، فقط تا 15 دلار. بررسی ما از Far Cry 6 نشان داد که این یک ورود محکم دیگر به فرنچایز طولانی مدت است و محتوایی بیش از اندازه کافی برای مشغول نگه داشتن بازیکنان برای ساعت ها است. پشت 4 خون همچنین به یکی از بهترین قیمت های خود تا کنون رسیده است و شما حتی نسخه Ultimate را با قیمت 50 دلار در لیست خواهید یافت – که شامل مجوز سالانه DLC آینده، چهار بسته چرمی و یکسری تجهیزات اضافی دیجیتال دیگر است.

اگر هیچ یک از موارد بالا توجه شما را جلب نکرد، انتخاب کنید کارت هدیه برای بازی شامل خرید یک – دریافت 15 درصد تخفیف می شود. همچنین، به خاطر داشته باشید که انتخاب بازی‌ها تا پایان رویداد هر روز تغییر می‌کند، بنابراین اغلب به آن سر بزنید تا مطمئن شوید چیز زیادی را از دست ندهید.