منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • این بازی با الهام از Persona و Shin Megami Tensei، Demonschool نامگذاری شده است

این بازی با الهام از Persona و Shin Megami Tensei، Demonschool نامگذاری شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
این بازی با الهام از Persona و Shin Megami Tensei، Demonschool نامگذاری شده است

این بازی با الهام از Persona و Shin Megami Tensei، Demonschool نامگذاری شده است

Necrosoft Games و Ysbryd Games بازی Demonschool را معرفی کردند، یک بازی RPG برای زندگی در مدرسه که از Persona و Shin Megami Tensei الهام گرفته شده است. این بازی در سال 2023 برای PC، PS4، PS5، Nintendo Switch، Xbox One و Xbox Series X | S منتشر خواهد شد.

Demonschool زن جوانی به نام Faye را دنبال می کند که آخرین وارث زنده خانواده ای از شکارچیان شیطان است. او و دوستانش در حال انجام تحقیقات ماوراء طبیعی در یک محیط دانشگاهی هستند که آخرالزمان شیطانی در افق خودنمایی می کند. زیبایی شناسی بازی یادآور فیلم های ترسناک ایتالیایی دهه 60 و 70 میلادی است.

بازیکنان می توانند برنامه کلاسی تیم خود را برای یادگیری مهارت های جدید و به دست آوردن متحدان جدید از طریق ماموریت های جانبی مختلف برنامه ریزی کنند. گیم پلی تاکتیک های مبتنی بر شبکه مشابه بازی هایی مانند Into the Breach و همچنین Persona 1 و 2 است.

“ما می خواستیم یک بازی با شفافیت کامل ایجاد کنیم، در حالی که امکان رمز و راز وجود دارد. براندون شفیلد، مدیر خلاق Necrosoft Games می‌گوید: «شما هرگز مجبور نخواهید بود اعداد را حدس بزنید یا چه چیزی را می‌سازد. “ما امیدواریم که تاریخ شما را به دید مثبتی از آینده و آنچه ممکن است زمانی که مردم به اتفاق آرا علیه شر بزرگتر با هم همکاری کنند، هدایت کند.”

Ysbryd Games عناوین دیگری مانند World of Horror و VA-11 HALL-A را منتشر کرده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.