منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • اگر مردم به خرید تراکنش‌های خرد ادامه دهند، GTA Exec درآمد بیشتری خواهد داشت

اگر مردم به خرید تراکنش‌های خرد ادامه دهند، GTA Exec درآمد بیشتری خواهد داشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اگر مردم به خرید تراکنش‌های خرد ادامه دهند، GTA Exec درآمد بیشتری خواهد داشت

اگر مردم به خرید تراکنش‌های خرد ادامه دهند، GTA Exec درآمد بیشتری خواهد داشت

Take-Two، شرکت مادر توسعه‌دهنده GTA Rockstar Games، اعلام کرده است که قرارداد مدیرعامل استراوس زلنیک را تا سال 2029 تمدید کرده است. بر اساس شرایط قرارداد جدید، اگر شرکت بتواند به توسعه تجارت خود ادامه دهد، Zelnik می‌تواند بیش از پاداش‌ها به دست آورد. ریز تراکنش ها

این واقعیت که پاداش مدیران اجرایی با یک شاخص مبتنی بر عملکرد مرتبط است، در فضای فناوری غیر معمول نیست. به عنوان مثال، در قرارداد مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا، بندی وجود دارد که به او اجازه می دهد زمانی که افراد بیشتری برای Xbox Game Pass ثبت نام کنند، درآمد بیشتری کسب کند. این نوع از انگیزه‌های مبتنی بر عملکرد به مدیران ارائه می‌شود تا آنها را تشویق کنند تا بازده سهامداران را به حداکثر برسانند (و خود را در این فرآیند غنی کنند).

اسناد به کمیسیون اوراق بهادار و مبادلات می گوید که Zelnick می تواند یک “جایزه بهره وری” اضافی را از سهام بیشتر دریافت کند، اگر Take-Two موفق شود به یک “شاخص کارایی عملیاتی” خاص مربوط به هزینه های مصرف کننده مکرر (RCS) برسد.

RCS اصطلاحات Take-Two «درگیری کاربر فعلی» است که درآمد ارز مجازی، محتوای اضافی و خریدهای درون بازی را در بر می گیرد. در اصل، اگر فروش ریزتراکنش‌ها در بازی‌هایی مانند GTA Online و NBA 2K همچنان افزایش یابد، Zelnick می‌تواند درآمد بیشتری به دست آورد.

RCS یک تجارت بزرگ برای Take-Two است. در سه ماهه آخر، Take-Two 61٪ از کل درآمد خالص خود را از RCS به دست آورد، که بالغ بر 550.8 میلیون دلار از 903.3 میلیون دلاری است که Take-Two به عنوان کل درآمد خالص ایجاد کرد. Take-Two قرار است امروز، 16 می، گزارش درآمد بعدی خود را منتشر کند و انتظار می‌رود داده‌های RCS جدیدی را برای Take-Two ارائه کند. برای اطلاعات بیشتر به زودی با GameSpot بازگردید.

انتظار می رود که ارقام RCS Take-Two در آینده نزدیک افزایش یابد، زمانی که شرکت 12.7 میلیارد دلاری این شرکت غول بازی های موبایل Zynga را خریداری کند.

25٪ از کل “جوایز عملکرد” ​​مبتنی بر Zelnick از اهداف RCS است، که 75٪ از عملکرد مالی Take-Two در مقابل Nasdaq 100 است. به طور خلاصه، اگر Take-Two بیشتر از RCS درآمد داشته باشد، Zelnick می تواند بیش از پاداش ها به دست آورد. و اگر شرکت به طور کلی در مقایسه با بازار گسترده تر عملکرد بهتری داشته باشد. با این حال، سند Take-Two مشخص نمی کند که چه اهداف عملکردی خاصی برای برنده شدن جوایز مورد نیاز Zelnick است.

قرارداد جدید Zelnick با Take-Two پیش بینی می کند که او حداقل تا 31 مارس 2029 مدیرعامل باقی بماند. Zelnick یک شرکت مدیریتی به نام ZelnickMedia را اداره می کند که با Take-Two کار می کند و ZelnickMedia طبق شرایط معامله ماهانه 275000 دلار دریافت می کند. خدمات آن (علاوه بر جوایز هدف ذکر شده در اینجا و موارد دیگر).

یکی از پروژه های بزرگ بعدی Take-Two Grand Theft Auto 6 است که در حال حاضر در Rockstar Games در حال توسعه است. این عنوان هنوز به طور رسمی معرفی نشده است، اما با توجه به موفقیت بزرگ GTA V و GTA Online، انتظار می رود این بازی دارای یک عنصر قابل توجه آنلاین و چند نفره در حال تکامل باشد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.