منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • اگر سخت‌افزار جدیدی را برای نینتندو سوییچ می‌خواهید، امیدی به شما می‌دهیم

اگر سخت‌افزار جدیدی را برای نینتندو سوییچ می‌خواهید، امیدی به شما می‌دهیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اگر سخت‌افزار جدیدی را برای نینتندو سوییچ می‌خواهید، امیدی به شما می‌دهیم

اگر سخت‌افزار جدیدی را برای نینتندو سوییچ می‌خواهید، امیدی به شما می‌دهیم

پس از گزارش سه ماهه نینتندو که سود و برنامه‌های آتی نینتندو را نشان می‌دهد، شانتارو فوروکاوا، رئیس نینتندو، از پاسخ به این سوال در مورد اینکه آیا سخت‌افزار جدید نینتندو سوییچ در سال مالی جاری عرضه می‌شود یا خیر، خودداری کرد. اگرچه ممکن است عدم پاسخگویی فوروکاوا زیاد به نظر نرسد، و کاملاً نشان دهنده این نیست که سخت افزار جدید به زودی ظاهر می شود، بر اساس پاسخ قبلی رئیس جمهور به همان سؤال – و گزارش مالی نینتندو – می تواند به این معنی باشد که یک مدل جدید را در بر گرفته است.

به گفته تاکاشی موچیزوکی، خبرنگار بلومبرگ، زمانی که دو سال پیش از Furukawa پرسیده شد – سالی که شرکت سخت‌افزار جدید سوییچ را عرضه نکرد – رئیس جمهور برای برنامه‌های نینتندو آماده بود. با دیدن فرار Furukawa از پاسخ دادن این بار، به نظر می رسد که این شرکت چیزی در آستین خود دارد. سال مالی جاری نینتندو تا پایان مارس 2023 ادامه دارد و به استودیو فرصت کافی برای اعلام – و انتشار – نسخه جدید کنسول قابل حمل می دهد.

بر اساس آخرین گزارش مالی نینتندو، مدل جدید سوییچ ممکن است همان چیزی باشد که این شرکت به آن نیاز دارد. در سال مالی گذشته، نینتندو واحدهای سوییچ کمتری نسبت به سال قبل فروخت. البته به دلیل مشکلات عرضه در اطراف سوییچ می توان مقداری از این موارد را انتظار داشت، اما این شرکت همچنین فروش مورد انتظار سوئیچ را برای سال مالی جاری از 21.7 میلیون به 21 میلیون کاهش داد. بلومبرگ گفت در حالی که نینتندو اغلب در پیش‌بینی‌های خود محافظه‌کار است، اما نشان‌دهنده کاهش سرعت حرکت سوییچ است، چیزی که Furukawa به آن اشاره کرد یک روند در کنسول‌های نینتندو است و امیدوار است که با Switch متوقف شود. اگرچه این شرکت برنامه هایی را برای تقسیم سهام خود انجام داده است، اما راه اندازی سخت افزار ارتقا یافته یک مزیت درآمد بزرگ خواهد بود.

شایعه شده است که مدتی است روی یک نینتندو سوییچ بهبودیافته – که اغلب Nintendo Switch Pro نامیده می شود – کار شده است. در حالی که داگ بوسر، رئیس نینتندو آمریکا به واشنگتن پست گفت که این شرکت برای عرضه سخت افزار جدید نینتندو سوییچ در تابستان گذشته عجله ای ندارد، کاهش فروش سوییچ و پنج سالگی اخیر کنسول می تواند این وضعیت را تغییر دهد. به هر حال، به نظر می‌رسد پنج سال زمان مناسبی برای ارتقای سخت‌افزار شما باشد – به‌خصوص که نینتندو ادعا می‌کند که سوییچ تنها در میانه‌ی چرخه عمر خود قرار دارد.

خوشبختانه برای این شرکت، نینتندو هیچ کمبودی در نرم افزارهای عرضه شده در سال جاری ندارد. Fire Emblem Warriors: Three Hopes، Xenoblade Chronicles 3، Mario + Rabbids Sparks of Hope، Splatoon 3، Sonic Frontiers و نسل جدیدی از بازی‌های Pokemon – Pokemon Scarlet و Violet – در حال حاضر برای عرضه در سال 2022 برنامه ریزی شده‌اند.