منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • اکنون Raid: Shadow Legends را برای یک قهرمان افسانه ای رایگان امتحان کنید

اکنون Raid: Shadow Legends را برای یک قهرمان افسانه ای رایگان امتحان کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اکنون Raid: Shadow Legends را برای یک قهرمان افسانه ای رایگان امتحان کنید

سه سال بعد، Raid: Shadow Legends همچنان برترین بازی نقش‌آفرینی نوبتی برای رایانه‌های شخصی یا موبایل باقی می‌ماند، و توسعه‌دهندگان Plarium با سرعت تمام در حال تولید محتوای جدید برای پایگاه عظیم بازیکنان این بازی هستند که بیش از یک میلیون بازیکن هر روز دارند.

برای کسانی که نمی دانند، Raid: Shadow Legends یک مجموعه RPG با بیش از 500 شخصیت بسیار متحرک و واقع گرایانه است که در ترکیب با مصنوعات منحصر به فرد آنها به این معنی است که بازیکنان می توانند بیش از یک میلیون مجموعه مختلف بسازند. بازیکنان شخصیت های خود را می سازند، تیم هایی می سازند و سپس در نبردهای حماسی CVC و PVP شرکت می کنند تا کنترل دنیای Teleria را در دست بگیرند.

از آنجایی که توسعه‌دهندگان Raid می‌دانند که شروع کردن همیشه سخت‌ترین بخش است، بازی در حال حاضر موارد رایگان زیادی را برای جذب بازیکنان جدید ارائه می‌کند. آیتم‌های رایگان فعلی شامل شخصیت افسانه‌ای دلیانا، کد تبلیغاتی رایگان با مزایای منحصراً برای کاربران GameSpot و فرصتی برای برنده شدن یک کارت هدیه 80 دلاری با باز کردن دو قطعه مقدس در 30 روز.

این موارد رایگان تنها برخی از دلایل متعددی هستند که چرا باید RAID: Shadow Legends را بررسی کنید، و در حالی که ما قطعاً امروز وقت نداریم همه آنها را بررسی کنیم، در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد اینکه چه چیزی این موارد رایگان رایگان را عالی می کند، آورده شده است.

شرحی ارائه نشده است

یک افسانه رایگان که نمی خواهید از دست بدهید

دلیانا یک قهرمان افسانه ای درجه یک از جناح HP High Elves است. کیت آن شامل تعدادی دباف است که برای شکستن دفاع دشمن بسیار مهم هستند و یک بلوک باف که در دو نوبت مستقیم در برابر تمام حملات دشمن مقاومت می کند. همچنین می تواند دشمنان را تا حداکثر سطح HP خود درمان کند و همچنین آنها را با جادوهای پشتیبانی تقویت کند. چیزهای زیادی در مورد این قهرمان خاص وجود دارد که دوست دارید و می توانید آن را با قیمتی مقرون به صرفه “رایگان” به لیست خود اضافه کنید.

برای اضافه کردن دلیانا به مهمانی خود، Raid: Shadow Legends را دانلود کنید و به مدت هفت روز وارد شوید. لازم نیست هفت روز متوالی باشد، بنابراین اگر دستگاه تلفن همراه شما خراب شود یا آنقدر مشغول باشید که نمی توانید یک روز بازی کنید، پاداش از بین نمی رود. با این حال، این یک پیشنهاد با زمان محدود است، بنابراین اگر می‌خواهید با یک قهرمان افسانه‌ای در کنار خود شروع کنید، Raid را دانلود کنید و در حالی که هنوز آماده گرفتن است، آن را انتخاب کنید.

برای دریافت هدایای انحصاری از کد تبلیغاتی RaidGameSpot2022 استفاده کنید

یکی دیگر از راه های کسب مزیت استفاده از کد تبلیغاتی «RaidGameSpot2022» در بازی است. این چند ضربه برای مبتدیان به حساب شما اضافه می کند، از جمله XP دوگانه و سه شارژ رایگان برق.

برای برنده شدن این جوایز، به سادگی بازی را دانلود کنید و کد تبلیغاتی را در نوار کشویی سمت چپ صفحه اصلی وارد کنید – همچنین به عنوان “سنگر” شناخته می شود.

لیست همه چیزهایی که از کد تبلیغاتی کسب می کنید در زیر آمده است:

  • XP Brew Magic X5
  • شارژر انرژی X3
  • 1,000,000 نقره
  • Skill Tome Rare X1
  • XP + 100% X1

این نبرد بسیار روان و متفکرانه مبتنی بر نوبت

در نهایت، در حالی که بیشتر بازی‌های نقش‌آفرینی بر روی نبردهای اکشن متمرکز هستند، Raid: Shadow Legends به نبرد نوبتی آزمایش شده و واقعی RPG‌های قدیمی کلاسیک پایبند است. نه تنها هنوز کار می کند، بلکه نسخه Raid آنقدر عمیق و قانع کننده است که احساس رضایت بیشتری نسبت به هر اکشن RPG دارد.

سیستم مبارزه در اطراف قهرمانان ساخته شده است که به مرور زمان در حین انجام بازی قفل آن را باز خواهید کرد. این قهرمانان حزب شما را تشکیل می دهند، مهمانی کاملاً از شما، و همانطور که قبلاً اشاره کردیم، بیش از یک میلیون ترکیب مختلف از تیم ها در حین بازی وجود دارد. تجربیات دو بازیکن هرگز یکسان نخواهد بود.

چه با سرسخت ترین باس های بازی روبرو شوید یا دوستان خود را در پیشنهادات قدرتمند PvP بازی به چالش بکشید، Raid: Shadow Legends ذهن و رفلکس های شما را در هر نبردی آزمایش می کند. پیروزی آسان نخواهد بود، اما رسیدن به آنجا فوق العاده رضایت بخش خواهد بود. شما نمی خواهید آن را از دست بدهید – امروز Raid: Shadow Legends را دانلود کنید.