منو سایت

اکنون می توانید Resident Evil Village را در مرورگر خود امتحان کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اکنون می توانید Resident Evil Village را در مرورگر خود امتحان کنید

اکنون می توانید Resident Evil Village را در مرورگر خود امتحان کنید

در یک خبر نادر از Stadia، گوگل از همان فناوری استریم استفاده می‌کند تا به بازیکنان اجازه می‌دهد نسخه نمایشی Resident Evil Village را مستقیماً از مرورگر خود، هم در تلفن همراه و هم در رایانه خود، امتحان کنند.

برای شروع، تاریخ تولد خود را وارد کنید و سپس بر روی دکمه “بازی با یک کلیک” کلیک کنید. اگر اتصال اینترنت شما پایدار است، بازی باید پس از مدتی شروع شود تا بارگذاری شود. اگر کنترلر ندارید، می توانید آن را با ماوس و کیبورد روی کامپیوتر یا صفحه نمایش لمسی تلفن همراه پخش کنید. همچنین می توانید آن را هر چند بار که بخواهید بازی کنید. به خاطر داشته باشید که بازی های استریم می توانند هزینه های قابل توجهی برای داده داشته باشند. خود وب سایت حدود 12.6 گیگابایت در ساعت محاسبه می کند. این چیزی است که باید در نظر داشته باشید اگر محدودیت داده دارید.

در حال پخش: تریلر Resident Evil Village ویترین رزیدنت اویل

تا کنون، صفحه نمایش Resident Evil Village آخرین استفاده عمومی از این ویژگی در خارج از Stadia است. اولین نمونه در اکتبر 2021 بود، AT&T صفحه Batman: Arkham Knight را راه‌اندازی کرد که به مشتریان ارائه‌دهنده شبکه سلولی اجازه می‌داد کل بازی را با استفاده از همان فناوری انجام دهند. در می 2022، برنامه مشابهی برای Control Ultimate Edition راه اندازی شد. با این حال، به نظر می رسد کپی بازاریابی حاکی از تمایل به پیشبرد این فناوری است. گوگل در یک پست وبلاگی، فناوری ابری خود را «جریان فراگیر» نامید و گفت که این فناوری «پلتفرم بازی Stadia ما و توانایی ناشران برای ارائه بازی‌ها به طور مستقیم به بازیکنان خود» را تقویت می‌کند. در ادامه این کپی تاکید شده است که پس از تست بازی، ویترین های احتمالی برای خرید بازی به بازیکن ارائه می شود. این پست وبلاگ با یک تعهد مضاعف کار می کند، در حالی که بازیکنان را در مورد ویژگی آگاه می کند و یک ابزار بازاریابی را به شرکای تجاری بالقوه ارائه می دهد.

شاید پس از شروع دشوار Google Stadia، این بتواند کاربرد موفق تری از فناوری برای این غول فناوری باشد.

این داستان به‌روزرسانی شده است تا نشان دهد این اولین نسخه در دسترس عمومی این ویژگی نیست.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.