منو سایت

اکنون می توانید در The Sims 4 به یک گرگینه تبدیل شوید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اکنون می توانید در The Sims 4 به یک گرگینه تبدیل شوید

اکنون می توانید در The Sims 4 به یک گرگینه تبدیل شوید

آخرین DLC در Sims 4، گرگینه ها را با دو بسته جدید برای پیوستن و یک محله کاملاً جدید برای کاوش به ارمغان می آورد. Werewolves بخشی از Sims از گسترش اولین بازی Makin ‘Magic هستند، اما بسته جدید آنها را شخصی تر از همیشه می کند.

Werewolf Sims را می توان مستقیماً از صفحه Create-A-Sim ایجاد کرد، یا بازیکنان می توانند سیم های خود را با دوست شدن با یک گرگینه موجود و درخواست تبدیل سیم های خود به گرگینه تبدیل کنند. همچنین ممکن است که سیم‌ها به‌طور تصادفی توسط یک گرگینه هار برگردانده شوند – سیم‌ها به بیماری به نام گرگینه آلوده می‌شوند که می‌تواند توسط متصدی بار در Grimtooth Bar & Bunker در مون‌وود میل درمان شود یا برای تحول کامل باقی بماند.

بسته بازی همچنین دارای دو گروه گرگینه است: گروه صلح آمیز Moonwood و Wildfangs سرکش. سیم‌کارت‌های Werewolf ممکن است انتخاب کنند که به یک دسته یا گروه دیگر بپیوندند یا تصمیم بگیرند که به عنوان یک گرگ تنها از خود مراقبت کنند در حالی که برای کنترل خشم خود و رام کردن خشم گرگ‌ها کار می‌کنند. همانند سایر انواع مخفیانه شخصیت های Sims 4، مانند خون آشام ها و جادوگران، گرگینه ها نیز می توانند مهارت های خود را تقویت کنند و قدرت ها و سرگرمی های جدیدی را باز کنند.

بسته Sims 4: Werewolves همچنین به بازیکنان اجازه می‌دهد تا شکل‌های مودار گرگینه‌های سیم‌های خود را تا حد زیادی شخصی‌سازی کنند، با قابلیت کشیدن و چاپ نشانه‌های سفارشی، مشابه سفارشی‌سازی حیوانات خانگی معرفی شده در پسوند Cats & Dogs.

The Werewolf Game Pack 20 دلار قیمت دارد و بر روی رایانه شخصی از طریق Steam یا Origin و همچنین فروشگاه PlayStation و Xbox Store در دسترس است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.